Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Karališkiems ritualams - „Karališka senoji kibininė“

2011-11-11
Paskelbk savo straipsnį
Iškilmingąjį ketvirtadienį, 2011 m. lapkričio mėn. 10 d. „Karališka senoji kibininė“ atgimė ir atvėrė duris karališkai. Nuo šiol keliautojai, įvažiuojantys į Vilnių turi atlikti privalomąjį karališką ritualą – užsukti ir paragauti bent po vieną karališką kibiną. Kibinų pasirinkimas, kaip ir anksčiau, o gal ir dar didesnis – 17 kibinų rūšių, todėl paragauti kaskart galėsite vis kitus (nebūtina visus iškarto, bet galima...).

Beje, svarbi naujiena skubantiems vairuotojams – taip pat veikia „Kibin drive“ paslauga, t.y. neišlipę iš automobilio galite nusipirkti, tik ką iškeptų skanių,sultingų kibinų, firminio kmynų gėrimo, savos gamybos kibininės giros, bei gardžios, kvapnios kavos.

Aišku, čia labiausiai tikimės kibinų, bet dėl kitų, Europos ir Lietuvos virtuvės patiekalų „Karališkoje senojoje kibininėje“ nėra kėblumų: virtuvės meistrai pasiūlys patiekalų net išrankiausiam gurmanui, kepsnių keptų ant grotelių. Skubantiems - kibinų išsinešti. Ypatingi pasiūlymai: romantikams, vaikams, šeimoms verslininkams – konferencijų salė. Didelės, erdvios salės, kuriose galite rengti pobūvius, šeimos šventes, vestuves.

„Karališkoji senoji kibininė“ sutiks Jus karališkai!