Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Grybai nuo gripo?

2009-05-23
Paskelbk savo straipsnį

Pasirodo grybai turi savybių, žudančių gripą sukeliančias bakterijas ir gali sustiprinti imunitetą, išsiaiškino amerikiečių mokslininkai iš Tuftso Universiteto (Tufts University), Masačusetso valstijose (Massachusetts).

Mokslininkai atliko tyrimus, kurių rezultatai parodė, jog grybai turi stebinančią savybę galinčią iššaukti masinę virusų ir bakterijų žūtį, o taip pat stiprina žmogaus imuninę sistemą. Grybai gali užkirsti kelią užsikrečiant gripu. Specialistai aptiko, jog grybai geba naikinti bakterijas ir virusus.

Išaiškėjo, kad grybai organizme stimuliuoja citokinų darbą – proteinų, kurie naikina vėžinius navikus ir apsaugo nuo užkrato virusais. Šis atradimas otpimistiškai nuteikia, teigia vienas pasaulio dietologų Glen Kardvel. Taigi, grybus nuo šiol galima laikyti efektyvia priemone kovojant su gripu. Tyrimo rezultatai buvo publikuoti britų žurnale Daily Mail.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: www.medicinform.net
Nuotraukos: corbis.com
Meniu.lt informacija