Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Fazer Kepyklos“ stiprina pozicijas duonos gaminių ir konditerijos rinkoje

2010-04-26
Paskelbk savo straipsnį

Tarptautinei įmonių grupei „Fazer“ priklausanti UAB „Fazer Kepyklos“, Lietuvos rinkoje gaminanti „Gardėsio“ prekiniu ženklu pažymėtus duonos gaminius, 2009 m. neaudituotais duomenimis pasiekė 28,85 mln. litų apyvartą. UAB „Fazer Kepyklos“, užimdama ~8 proc. rinkos dalies, yra trečia didžiausia Lietuvos duonos gamintoja.

Nauji gaminiai

Kauno įsikūrusioje UAB „Fazer Kepyklos“ kepykloje gaminamos įvairios duonos ir batonai, bandelės. Įmonė stengiasi patenkinti vartotojų lūkesčius ir neseniai pasiūlė naujus ir atnaujintus duonos gaminius, kuriuose naudojamas natūralus raugas, nenaudojama maisto priedų su E raide:

Atnaujinta juoda duona „Penkiagrūdė“ (be mielių, jokių E); Atnaujinta juoda „Ajerų“ duona (naudojamas natūralus raugas, jokių E); Naujiena – batonas „Gero apetito“ (naudojamas tikras sviestas ir natūralus raugas, jokių E); Naujiena – skrudinimo duona „Skrudink ir ragauk“ (puikiai tinka skrudinimui ir sumuštiniams); Naujiena – balta „Palangos“ duona (naudojamas natūralus raugas, jokių E);

Švieži duonos gaminiai kiekvieną dieną pristatomi į didžiuosius prekybos tinklus, kitas parduotuves, maitinimo įstaigas.

Įmonės planai

2009 m. „Fazer“ įmonių grupė, siekdama optimizuoti savo veiklą, kompanijas „Fazer Bakeries“, „Fazer Confectionery“ ir „Fazer Russia“ sujungė į vieną padalinį, pavadinimu „Fazer Bakeries & Confectionery“.

Dėl vidinės įmonių grupės restruktūrizacijos, nuo 2010 m. sausio 1 d. UAB „Fazer Kepyklos“ yra atsakinga ne tik už duonos, bet ir už „Fazer“ įmonių grupės konditerijos gaminių verslą Lietuvoje.
Praėjusiais metais „Fazer“ konditerijos gaminių apyvarta Lietuvoje siekė 2,1 mln. litų. Siekdami įgyvendinti įmonių grupės tikslą būti lyderiais vietinėse rinkose, todėl „Fazer“ ateityje planuoja ne tik organinį augimą, bet svarsto ir galimybes įsigyti naujas įmones.

Nuo 2010 m. kovo 23 d. taip pat perorganizuota maitinimo paslaugas teikianti „Fazer Amica“ kompanija, nuo šiol vadinama „Fazer Food Services“. Šis „Fazer“ įmonių grupės padalinys yra vienas lyderiaujančių maitinimo versle Skandinavijos šalyse (ypač įmonių maitinimo pagal kontraktą sferoje). „Fazer Food Services“ taip pat įžengusi ir į Latvijos bei Estijos rinkas. Į Lietuvos maitinimo rinką šiais metais įžengti neplanuojama, bet tai gali įvykti netolimoje ateityje.

Apie „Fazer“

„Fazer“ grupė yra šeimos verslo kompanija, kurią 1891 m. įkūrė Karl Fazer, atidaręs pirmąja savo kavinę Helsinkyje. Šiandien „Fazer“ siūlo duonos ir konditerijos produktus bei maitinimo paslaugas aštuoniose šalyse.
Lietuvoje geriausiai žinomi „Gardėsio“, „Karl Fazer“, „Geisha“, „Dumle“, „Tutti Frutti“ prekiniai ženklai. Kaune veikia „Fazer“ kepykla, kepanti „Gardėsio“ prekiniu ženklu pažymėtus duonos gaminius. Konditerijos gaminiai gaminami Suomijoje.

Meniu.lt informacija ir nuotraukos
Nuotraukose - per gaminių pristatymą su naujais „Gardėsio“ gaminiais paruošti sumuštiniai