Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Dizainerių bateliai iš šokolado? (įdomybės)

2010-02-09
Paskelbk savo straipsnį

Ne viena moteris serga rankinių ar batelių manija... Nuo šiol dailiosios lyties atstovės šių svajonių gali ir paragauti!

Frances Cooley gamina tikrus konditerijos šedevrus: vintažo tipo bateliai apjungia moteriškas svajones bei potraukį saldumynams. Kas nenorėtų raudonų aukštakulnių su romantiška rože, o gal dryžiuotų batelių, kuriuos galima suvalgyti?

47 metų britė, „Clifton Cakes“ savininkė nespėja pildyti visų užsakymų, kitaip tariant paklausa viršija pasiūlą, nepaisant nemenkos kainos. Vienas dirbinys kainuoja 21 svarą. Pasak Frances, žmonės tiesiog pakvaišę dėl šių batelių – idealios dovanos moteriai, apjungiančios į vieną simfoniją stilingų batų idėją, o taip pat šokoladą. Praėjusiais metais pardavimai buvo įspūdingi, o šokoladinius batelius labai gerai pirko kartu su rožiniu šampanu. Moteris prieš dešimt metų paliko grafinės dizainerės darbą ir atsidavė savo aistrai – saldumynams. Šiuo metu nuostabių konditerinių gaminių galima įsigyti 25 specializuotose parduotuvėse.

Frances iš pradžių šokoladu užpildo batelio formą belgišku šokoladu, o tada rankų būdu jį dekoruoja.

Elena Germanovič
Šaltinis: telegraph.co.uk
Nuotraukos: mizozo.com;
Meniu.lt informacija