Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Cepelinai ir Bohema

2017-07-11
Paskelbk savo straipsnį

Pačioje Užupio širdyje, įsikūrusi kavinė „Šuškė“ primena jaukius menininko namus, o maistas yra gaminamas su meile, kaip pas mamą ar močiutę. Tai ne ekstravagantiško ar manieringo maisto vieta, bet šilta, jauki, paprasta ir miela vietelė. Tokia vieta ir užsienio svečiams bus ypatingas atradimas!

Kavinukėje - lietuviškas tradicinis maistas su lengvais užkandžiais, pagamintais su meile iš natūralių, šviežių produktų. Čia, ko gero, patys skaniausi cepelinai 100km spinduliu, šaltibarščiai, aišku, irgi ne iš kelmo spirti, o naminiai pyragai – tai, ką galbūt tik prisiminimų užantyje tebesinešiojate, o čia pagaliau atrasite! Bare įvairūs lietuviški gėrimai, galimos degustacijos ar vakarėliai – turistams bus ką pažinti bei patirti.

Visas maistas vertas pagarbos ir pagyrų, nors skaniausi ir didžiausi cepelinai neabejotini lyderiai. Beje, veganams (ir ne tik) – natūralūs veganiški ledai. Meniu keičiamas pagal sezoną ir klientų pageidavimus. Idėjas įkvepia klientai, jų norai - čia įstatymas. Ateikite kurti kulinarinius įstatymus kartu!