Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

BU5Y BEET - beribės galimybės Jūsų renginiams

2017-04-04
Paskelbk savo straipsnį

Pripažinkite, Vilniuje jau kuris laikas norisi kažko visiškai naujo, įdomaus ir kokybiškai šiuolaikiško sprendimo pobūviams, asmeninėms, jaukioms šventėms ir grandioziniams vakarėliams ar renginiams. Su didžiuliu atradimo džiaugsmu pristatome Jums naują vietą, kurioje telpa visi teisingi sprendimai pobūviams ir renginiams – „Bu5y Beet“.

J. Balčikonio gatvėje įsikūręs restoranas „Bu5y Beet“ nesiblaško ir kryptingai fokusuojasi į pobūvių ir renginių organizavimą bei aptarnavimą, ko pasekoje laimi patenkintas ir „apšokinėtas“ klientas. Patyrę virtuvės šefai, ne vieną dešimtmetį kiekvieno pobūvio metu vis geriau perprantantys kliento lūkesčius ir norus. Išskirtinis, modernus interjeras - 400 kv. m. gaivaus jaukumo. Patyrusi ir susidirbusi komanda – visas šis rinkinys sukuria beribes galimybes įsimintinam pobūviui ar renginiui: nuo tradicinių užkandžių stalo iki eksperimentinės virtuvės, nuo intymios, artimiausių žmonių šventės iki grandiozinio renginio 250-čiai svečių. Čia įrengtos dvi salės (100 kv. m. ir 300 kv. m.), kurios akustinių užuolaidų pagalba gali būti lengvai transformuojamos į jaukius, mažesnius plotus.

„Bu5y Beet“ komanda, esant poreikiui, pasirūpina renginio organizavimu nuo A iki Z – pradedant renginio koncepcijos, programos kūrimu, tinkamiausių vedėjų parinkimu, muzika, erdvių papuošimu ir kt. Scena, 6 metrų įstrižainės projektorius, Wi-fi, plokščiaekraniai televizoriai – užtikrina pilną renginio techninį išpildymą. Jei nuspręsite, pobūvį surengti savo pasirinktoje vietoje Vilniaus mieste „Bu5y Beet“ ir tokiu atveju pasirūpins Jūsų švente nuo smulkiausių detalių iki visumos.