Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Bravo baldai - viešųjų erdvių baldai yra mūsų aistra

2018-12-19
Paskelbk savo straipsnį

Kas esame šiandien ir kokia veikla užsiimame galima pasakoti ir pasakoti, nes kelias iki šiandienos Bravo baldų buvo ilgas ir kartais labai vingiuotas. Drąsiai sakyti, kad mūsų veikloje visa ko esmė yra baldai, tik dabar jie yra skirti labiau viešosioms erdvėms - kavinėms, barams, restoranams ir panašioms vietoms. Toms vietoms į kurias labai noriai einame atsipalaiduoti po savaitės darbų su šeima, draugais, kolegomis ar netgi vieni.

Viešųjų erdvių baldai yra mūsų aistra, todėl labai noriai įsigiliname į kiekvieną projektą, į jo istoriją bei į kūrėjo viziją. Esame atviri drąsioms idėjoms ir esant poreikiui maksimaliai įsitraukiame į projektą nuo jo idėjos pradžios iki įgyvendinimo. Ne paslaptis, kad daug dėmesio skiriame lauko baldams bei lauko kavinių terasomis, tačiau turime tikrai didelį pasirinkimą ir vidaus baldų. Kadangi kiekvienas projektas yra individualus, labai lanksčiai galime prie jo prisitaikyti siūlant nestandartinius gamybos sprendimus ar interjero dizainerio paslaugą. Jeigu kažkur giliai stalčiuje laikote pašėlusią idėją, kurią planuojate įgyvendinti ir kuriai būtų reikalingi įdomūs baldai, kviečiame užsukti puodeliui kavos į mūsų jaukią studiją Šiaurės miestelyje!

Kadangi žiūrėti vaizdinę medžiagą visada yra smagiau, apie mūsų istoriją bei apie stereotipus su kuriais susiduriame, kviečiame pasižiūrėti filmukus.