Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Auginkite daržoves savo restoranui ne pagal agronomų, o gamtos sukurtą planą!

2014-04-10
Paskelbk savo straipsnį
- Jeigu daržovės puikiai auga neariamoje ir neperkasinėjamoje dirvoje, kam ją arti ir perkasinėti?
- Jeigu mes galime gauti gerą derlių be trąšų, o daržų bei sodų derlingumas kasmet didėja, kam pirkti trąšas?
- Jeigu mokame sukurti tokią aplinką, kurioje augalų ligos ir kenkėjai nepadaro žalos, kam tuomet rūpintis profilaktika ir gydymu?
- Jeigu dažnai aplinka jau yra sukurta arba kuriama pačios gamtos be mūsų įsikišimo, kam tą aplinką kurti?

Šie ir dar daugiau knygoje aptariamų neįtikėtinų „jeigu“, teorija ir praktika su vaizdžiomis iliustracijomis, įrodys jums, kad išmėginti šį ūkininkavimo būdą, užsiauginti kokybiškų gėrybių išsaugant sveiką ir švarią aplinką, neabejotinai verta.

Ši knyga skiriama visiems, kuriems rūpi, kaip užsiauginti geriausios kokybės maisto mažuose sklypuose. Čia aprašomi gamtinės žemdirbystės principai, supažindinama su gamtos procesais, nuo kurių priklauso dirvos derlingumas, augalų bei gyvūnų sveikata ir maisto kokybė. Pateikiami derlingo gamtinio daržo ir sodo įrengimo pagrindai, daržovių ir vaismedžių priežiūros ypatumai, mažam sklypui tinkamų gyvūnų laikymo subtilybės. Knygoje aprašomi Lietuvoje naudojami ir pasiteisinę gamtinės žemdirbystės metodai, jau daugeliui žmonių leidę išvengti nebūtino sunkaus darbo, chemikalų ir sintetinių trąšų ir džiaugtis geru derliumi, sveikais augalais bei skaniais savo darbo vaisiais.

Ūkininkaukite ne pagal agronomų, o gamtos sukurtą planą!

Saulius Jasionis – gamtinės žemdirbystės Lietuvoje pradininkas ir propaguotojas. Skaito paskaitas apie gamtinę žemdirbystę ir tikrąją ekologiją, veda daržininkystės ir sodininkystės seminarus, užsiima sodų ir gamtinių ūkių projektavimu ir įrengimu, taip pat konsultuoja ir užsiima senovinėmis, genofondinėmis veislėmis ir jų saugojimu. Pats veda senovines vaismedžių, uogakrūmių ir daržovių veisles, augina nykstančių veislių naminius paukščius.

Knygą galima įsigyti visuose didžiuosiuose knygynuose bei www.knyguklubas.lt, www.pegasas.lt