Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Arbata Jūsų įvaizdžiui

2017-06-08
Paskelbk savo straipsnį

Ar girdėjote, kad arbatos maišelio išradimas priklauso vokiečiams? Ar žinote, kodėl buvo išrastas dvigubas arbatos maišelis ir kodėl jį iškarto užpatentavo įmonė, kuri virš 100 metų diegia inovacijas arbatos gamybos ir fasavimo srityje? „Teekanne“ - arbata geriausiam įvaizdžiui.

Tradicijos ir inovacijos
Išskirtinis šios šeimai priklausančios įmonės bruožas – nuolat diegiamos naujovės. 1882 metais įsteigta „Teekanne“ 1890 metais pirmoji pradėjo prekiauti arbatos mišiniais skardinėse. Maždaug po 25 metų rinkoje pasirodė pirmieji arbatos maišeliai. Anksčiau arbata galėjo mėgautis tik labiau pasiturintys visuomenės sluoksniai, o „Teekanne“ pasiūlė tokią arbatą, kuri buvo prieinama bet kokio socialinio sluoksnio atstovams. 1913 metais buvo užregistruotas prekės ženklas „TeeFix“ ir iki šių dienų tai yra geriausiai žinomas prekės ženklas Vokietijoje. Nuo 1910 iki 1950 metų „Teekanne“ daug dirbo tobulindama arbatos maišelį. Per Pirmąjį pasaulinį karą arbatos mišiniai vis dar buvo rankiniu būdu fasuojami į marlinius maišelius (vadinamus arbatos bombomis). 1928–1929 metais „Teekanne“ pradėjo naudoti „Pompadour“ mašiną – pirmąją automatinę fasavimo į arbatos maišelius mašiną pasaulyje, kuri per minutę pagamindavo 35 arbatos maišelius. Po devynerių metų „Teekanne“ pristatė dar vieną naujovę – „Reliance“ mašiną, kuri iš specialaus popieriaus pagamindavo po 80 arbatos maišelių per minutę. 1949 metais įmonės specialistai išrado dvigubą arbatos maišelį ir tais pačiai metais jį užpatentavo. Dvigubuose maišeliuose vanduo tinkamai cirkuliuoja aplink arbatos lapelius ir padeda atsiskleisti visiems jos skoniams ir aromatams. Arbatos rinkoje dvigubas maišelis sukėlė tikrą revoliuciją ir suteikė galimybę ne tik džiaugtis arbata visame pasaulyje, bet ir greitai bei patogiai ją paruošti. 1957 metais „Teekanne“ pirmoji pradėjo į maišelius fasuoti žolelių ir vaisines arbatas, kad mėgautis puodeliu nuostabios arbatos būtų galima atlikus vos kelis paprastus judesius.

Aukščiausia kokybė
„Teekanne“ yra aukščiausios kokybės arbatų sinonimas. Diuseldorfe dirbantys arbatos ekspertai stebi visą gamybos procesą nuo derliaus surinkimo ir galutinio produkto. Tiek arbatos plantacijose užsienio šalyse, tiek gamyklose Diuseldorfe specialiai paruošti „Teekanne“ darbuotojai atidžiai prižiūri kiekvieną etapą. Labai kokybiška žaliava ir pakuotės bei kokybės užtikrinimo sistema viso gamybos proceso metu užtikrina pačios geriausios kokybės produktą.

„Teekanne“ nuosavoje modernioje laboratorijoje per metus atliekama daugiau nei 20 000 bandymų taikant per 70 skirtingų arbatos mėginių analizės metodų. Įmonėje dirbantys arbatos ragautojai taip pat rūpinasi, kad žaliava atitiktų aukštus „Teekanne“ kokybės standartus – produkto išvaizda, aromatas ir skonis nuo žaliavos iki paruoštos gerti arbatos yra tikrinami iki penkių kartų. Kiti patikrinimai įvairiuose gamybos etapuose padeda užtikrinti, kad mišiniai atitiktų griežtus „Teekanne“ standartus dėl kokybės ir sudėties. Taigi „Teekanne“ jau nuo 1882 metų gamina puikią arbatą ir suteikia nuostabių pojūčių.

Prieš 135 metus įkurtos įmonės „Teekanne“ būstinė yra Diuseldorfe, Vokietijoje. Vokietijoje ši šeimos valdoma įmonė šiandien užima rinkos lyderio poziciją – jai priklauso 36,5 proc. šalies rinkos (šaltinis: „AC Nielsen“) ir visame pasaulyje „Teekanne“ darbuojasi maždaug 1 400 žmonių.

„Selection 1882“ – mūsų aukščiausios kokybės produktų linija reikliems šeimininkams
Jūsų svečiai išrankūs maisto ir gėrimų žinovai? Tuomet pasiūlykite jiems naują būdą mėgautis arbata su „Teekanne“ produktų linija „Selection 1882“.

Atraskite naujoves ir pajuskite visą arbatos teikiamą malonumą: biri arbata prabangiame maišelyje „Selection 1882 Luxury Bag“ – 8 šiuolaikinės arbatos kultūros šedevrai iš specialiai atrinktų aukščiausios kokybės ingredientų. Dėl optimalaus arbatžolių kiekio galėsite džiaugtis puikiu kainos ir kokybės santykiu ir nesudėtingu paruošimo procesu. Daugiau erdvės lapeliams išsiskleisti – daugiau malonumo! Kiekviename prabangiame maišelyje yra optimalus arbatžolių kiekis nedideliam arbatinukui (dviem puodeliams).

„Selection 1882 Luxury Cup“ – didžiausias malonumas ir daugybė įvairių pojūčių geriant birią arbatą iš puodelio su piramidės formos maišeliu! „Luxury Cup“ piramidėje arbatos lapeliai turi daug erdvės išsiskleisti ir jums atskleisti puikų skonį bei aromatą. Skaidri filtro medžiaga leidžia matyti puikios kokybės arbatžoles. Iš birių arbatos lapelių meistriškai sukomponuojami išskirtiniai mišiniai teikiantys didžiausią malonumą. Kiekviena porcija individualiai pakuojama į specialų aromatą išsaugojantį įpakavimą, todėl arbata išsaugo geriausią skonį ir yra apsaugota nuo išorinio poveikio. „Teekanne Luxury Cup“ – tinkamas pasirinkimas konferencijose / verslo susitikimuose / kavinėse / viešbučiuose ir daugeliu kitų progų.

„Teekanne Gastro Premium“ – puiki kokybė, kurios dėka jūsų svečiai bus patenkinti!
Platus aukščiausios kokybės arbatų asortimentas, sukurtas nuostabiems potyriams geriant arbatą. Šiai arbatai suteikta „Teekanne“ garantija „viskas iš vienų rankų“. Tik toks vientisas visaapimantis procesas nuo augalo selekcijos iki skonio sukūrimo ir galutinio produkto užtikrina aukščiausią kokybę ir ilgalaikį malonumą. Išskirtinės ir su niekuo nesupainiojamos arbatos puikiai atrodančioje raudonoje ir juodoje pakuotėje. Kiekviena arbatos porcija yra individualiai supakuota į vokelyje, padedančiame išsaugoti geriausią skonį ir aromatą. Higieninis produkto saugumas užtikrinamas iki pat gėrimo momento. Suteikite galimybę savo svečiams atrasti 17 unikalių ir išskirtinių skonių bei aromatų!

Kaip nemokamai paragauti Teekanne arbatų?

Susisiekite su „Teekanne“ oficialu atstovu Lietuvoje ir pavyzdžių jums atsiųsime nemokamai

Kasparas Tolkušinas
Įsiklauso į viešbučių, restoranų ir kavinių poreikius

UAB Dorena, Kirtimų g. 47B, Vilnius
+370 656 57349, kasparas.tolkusinas@dorena.lt
www.dorena.lt