Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Ar mūsų laukia registracija į barus ir restoranus? Ruoškimės viskam

2020-10-11
Paskelbk savo straipsnį

Šiomis dienomis, kai veido kaukė nebėra grožio procedūros terminas, o kiekvienas autobuso keleivio nusičiaudėjimas pasitinkamas nerimastingais žvilgsniais, tapome preciziškesniais ir pastabesniais fizinės aplinkos, supančios mus, saugumui. COVID-19 virusas iš Lietuvos nesitraukia. Būdami atsakingi, išmoksime gyventi virusui egzistuojant visai šalia. Suvaržymai, taikomi maitinimo įstaigoms, artimiausiu metu švelninami nebus, tačiau gastronominių atradimų džiaugsmo alkis, kaip ir poreikis mėgautis maistu – niekur nedings. „Norėdami turėti galimybę stebėti „Žalgirio“ rungtynes bare, ar mėgautis šviežia, krosnyje iškepta itališka pica, be jokių apribojimų, turime būti dėmesingi bei sąmoningi, kad suvaržymų įvedimui maitinimo įstaigose nebūtų pagrindo“ – akcentuoja meniu.lt direktorius Laurynas Mažuolis.

Dalinamės keliais žingsniais, ką gali padaryti, kiekvienas, kad jaustumėmės saugesni, lankydamiesi restorane ar bare.

Rezervuoti staliuką iš anksto

Nors šiuo metu staliuko rezervavimas – registracija tėra rekomenduojama, nežinome ar už kelių dienų tai netaps privaloma. Rezervuodami staliuką būsite tikri, kad atvykus nereikės ieškoti patogios vietos – būsite palydėti prie jums skirto, paruošto, nuošalaus staliuko. Taip taupysite savo laiką, būsite saugesni. Vienas iš raktų į visuomenės saugumo užtikrinimą ir viruso plitimo stabdymą – kontaktų atsekamumas. Rezervuojant staliuką per meniu.lt prašoma palikti jūsų kontaktinius duomenis. Kontaktų turėjimas suteikia galimybę, esant būtinybei (nuoširdžiai linkime, kad ji niekuomet neatsirastų!) restorano atstovams susisiekti su svečiais, besilankiusiais restorane konkrečią dieną bei valandą.

Rezervuoti staliuką iš anksto per meniu.lt programėlę verta ne tik dėl saugumo, bet ir dėl patogumo. Skambinimas, susirašinėjimas ir panašūs būdais – pasenę, nešiuolaikiški. Juk norėdami įsigyti bilietus į kiną ar net rezervuodami viešbučio kambarį, tai atliekame internetu, o ne skambučiu. Rezervuoti staliuką per tam skirtą programėlę ar internetinį puslapį ir patogu, ir padidina jūsų bei artimųjų saugumą.
 

Meniu skaityti savo telefone

Popierinio meniu skaitymas, anksčiau buvęs neatsiejama vakarienės ar vėlyvųjų pusryčių dalimi, dabar ne tik atgyventa, bet ir nebesaugu. Restorano valgiaraštis patenka į šimtų žmonių rankas. Argi nebūtų paprasčiau ir saugiau atsidaryti restorano valgiaraštį savo mobiliajame telefone? Ne vienoje Lietuvos maitinimo įstaigoje meniu galima skaityti nuskanavus QR kodą, esantį ant stalelio. Be to, daugybės Lietuvos maitinimo įstaigų valgiaraštį galite rasti mobiliojoje meniu.lt programėlėje.

Užsisakykite maistą išsinešti

Vienas iš būdų saugiai mėgautis gardžiu, mėgstamo restorano ruoštu maistu – užsisakyti patiekalų išsinešti. Galimybę užsisakyti maistą iš anksto suteikia meniu.lt programėlė. Atsidarius restorano profilį paprasta išsirinkti patiekalus ir jūsų pačių pasirinktu metu atvykus į restoraną atsiimti užsakymą ir mėgautis maistu ten, kur norisi. Saugumą dar labiau padidinsite, jeigu už užsakymą atsiskaitysite iš anksto, telefonu, o ne gyvai, jau atvykus į maitinimo įstaigą. Atėję į restoraną pasiimti paruošto užsakymo užtruksite mažiau nei 1-ą minutę. Dėvint apsauginę veido priemonę tikimybė „pagauti“ virusą artima 0.

Būkime sąmoningi, rūpinkimės savo bei aplinkinių saugumu, paisykime rekomendacijų. Nuoširdžiai tikime, kad atsakingumas – geriausias įrankis prieš ribojimus.

@Gytė Radvilaitė