Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Šiuolaikiniam lankytojų patogumui - „Kinų rožė“ (Vilnius)

2009-09-08
Paskelbk savo straipsnį

Komerciniame ir apartamentų centre „Helios City“, veikia restoranas „Kinų rožė“. Stengdamiesi patenkinti šiuolaikinio išrankaus lankytojo poreikius šeimininkai, kurdami restorano interjerą, sudarinėdami valgiaraštį, pritaikė naujausias technologijas. Vos įžengus į restoraną, žvilgsnis nukrypsta į staliukus. Ant kiekvieno jų svečių patogumui įrengti maži ekranėliai – tai kompiuterinė sistema, paprastai kalbant - elektroninis meniu, kuriame sutalpintas išsamus restorano valgiaraštis su nuotraukomis, patiekalų sudėtimi bei aprašymais. Padavėjas svečiui reikalingas tik priimti užsakymą ar atsakyti į iškilusius klausimus. Kad patiekalų laukimas neprailgtų lankytojas gali naršyti kompiuterinėje sistemoje, kurioje gausu naudingos informacijos: akcijos, naujienos, o besidomintys Tekančios saulės šalimi čia ras įdomių publikacijų. Tai tiesiog puikus būdas susipažinti su šalimi mėgaujantis jos patiekalais ir tuo pat metu skaitant apie ją.

Restorano valgiaraštyje tikrai yra iš ko pasirinkti - siūlomų patiekalų čia per 200! Patenkinti liks ir tradicinę kinų virtuvę vertinantys, ir išrankūs gurmanai. Be mėgiamų ir įprastų, paragauti galėsite ir garuose ruoštų patiekalų, o pagal kinų tradicijas iš įvairių ingredientų galėsite patys pasigaminti kinų fondiu.

Restoranas skirtas ne tik pavalgyti ir išskubėti. Jame lankytojai turi jaustis jaukiai, maloniai ir gerai leisti laiką, atsipalaiduoti. Kokybiškas maistas ir geras aptarnavimas – neatskiriama gero laiko praleidimo detalė. Apsilankę „Kinų rožėje“ lankytojai neliks nusivylę – skanus maistas, įdomi informacija, puiki aplinka įgrysusią rutiną nors trumpam nuvis šalin.

Daugiau apie „Kinų rožę“>>

Raminta Skripkaitė
Nuotraukos: Andriaus Zeigio
Meniu.lt informacija