Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Simpsonų 20-toms metinėms paminėti – Marge's biustas...

2010-01-09
Paskelbk savo straipsnį

Šis populiarus amerikiečių animacinis filmukas pirmą kartą ekrane pasirodė gruodžio 17 dieną, 1989 metais. Jį žiūri ne tik vaikai, „Simpsonus“ mėgsta ir suaugę. Vienas iš tokių užkietėjusių filmuko fanų yra 57 metų Simon Smith, restorano „Thrales“, esančio Lichfield miestelyje, Didžiojoje Britanijoje savininkas. Šis vyrukas nusprendė paminėti mėgstamo filmuko 20-tas metines ypatingai...

Marge's biustui suformuoti prireikė 16 valandų bei 12 kilogramų specialaus, karščiui atsparaus margarino. Pasak idėjos autoriaus, Simon Smith, jis nuolatos žiūri „Simpsonus“ nuo pat pirmos serijos. Vis dėlto Marge's biustui suformuoti prireikė nemažai išmonės bei pastangų – pasak vyro tai nelengva užduotis, buvo sunku išgauti reikiamą formą. Skulptūrai sutvirtinti Simon panaudojo viela, o siekdamas, jog jos paviršius blizgėtų naudojo plaukų džiovintuvą. Kadangi Vyras neturi menininko dirbtuvių, skulptūrą teko kurti valgomajame.

Tikimasi, kad skulptūra išsilaikys bent jau 3 mėnesius, kol ištirps. Laikant Marge's biustą šaldomoje patalpoje, skulptūra išliktų apie 3 metus. To turėtų pakakti, jog smalsuoliai bei restorano svečiai spėtų apžiūrėti meistro šedevro.

Tai ne pirmas meistro šedevras – ponas Simon per daugelį metų nulipdė apie 100 margarino skulptūrų, tarp jų British Airways lėktuvą bei keletą sakalų arabų princui. Nors S.Smith jau 40 metų dirba virtuvės šefu bei specializuojasi mėsos bei žuvies patiekalų ruošime, koledže jis lankė skulptūros studijas. Tuo tarpu skulptūros iš neįprastos medžiagos – margarino padeda atsiskleisti ne tik vyro virtuvės šefo įgūdžiams, bet ir meninėms savybėms.

Elena Germanovič
Šaltinis: telegraph.co.uk; onet.pl
Nuotraukos: telegparh.co.uk; Caters News Agency
Meniu.lt infrormacija