Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Šiauliuose atidaromas septintasis „McDonald‘s“ restoranas ir pirmoji „McCafé“ kavinė

2009-06-30
Paskelbk savo straipsnį

Liepos 8 dieną Šiaulių prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ duris atversiantis septintasis „McDonald‘s“ restoranas šalyje išsiskirs unikaliu interjeru ir patogesne aplinka. Kartu su naujuoju restoranu pradės veikti ir pirmoji Lietuvoje „McCafé“ kavinė, kuri pasiūlys gausų kavos gėrimų ir desertų asortimentą.

„Džiaugiamės, kad po ilgos pertraukos toliau plečiame restoranų tinklą Lietuvoje ir Baltijos regione. Šie metai mums yra ir atsinaujinimo metai – daug dėmesio skiriame jau veikiantiems Lietuvoje „McDonald‘s“ restoranams“, – sakė Melo Hili, „McDonald‘s“ restoranų tinklo generalinis direktorius Baltijos šalyse. Pasak jo, visame pasaulyje puikiai žinomo „McDonald‘s“ prekės ženklo pristatymas Šiaulių mieste, Šiaurės Lietuvos regione bei visoje Lietuvoje yra vienas strateginių bendrovės plėtros siekių.

„McDonald‘s“ restorano Šiauliuose interjeras pasižymės jaukumu ir patogumu, derančiu su šiuolaikiniu miesto žmogaus gyvenimo būdu. Vyraujanti ruda medžio spalva, prislopintas šviesos srautas ir originalios kėdės svečiams leis atsipalaiduoti bei mėgautis malonia aplinka.

„Tikimės, kad šiauliečiai kaip ir kitų didžiųjų miestų gyventojai, pamėgs „McDonald‘s“ produktus bei naująjį restoraną. Svečių lauksime ir pirmojoje Lietuvoje „McCafé“ kavinėje, kur siūlysime paragauti skanių desertų ir pasimėgauti puikia kava“, – teigia Virginija Girulska, „McDonald‘s“ rinkos vadovė Lietuvai.

Šiaulių restoranas bus ne tik pirmasis Lietuvoje „McDonald‘s“ restoranas, įrengtas prekybos centre, bet ir išsiskirs galimybe nemokamai naudotis interneto prieiga: naršyti internete ar pasitikrinti elektroninį paštą. Be to, svečiai galės atsiskaityti banko mokėjimo kortelėmis.

Pirmasis Šiaurės Lietuvoje „McDonald‘s“ restoranas beveik 200 kv. m ploto lankytojų erdvėje vienu metu galės priimti daugiau nei 100 svečių. Naujajame restorane sukurtos 53 darbo vietos.

„McDonald‘s“ yra didžiausias pasaulyje greito aptarnavimo restoranų tinklas, kuriam priklauso daugiau nei 30 tūkstančių restoranų 121 pasaulio šalyje. Kiekvieną dieną šiuose restoranuose apsilanko per 50 milijonų žmonių. Šiuo metu Baltijos šalyse yra 20 „McDonald‘s“ restoranų – šeši Lietuvoje ir po septynis Latvijoje ir Estijoje. Per 2008 m. „McDonald‘s“ restoranuose Lietuvoje apsilankė daugiau nei 4 milijonai lankytojų.

Pirmoji „McCafé“ kavinė buvo atidaryta 1993 m. Australijoje. 2003 m. „McCafé“ tapo didžiausiu kavinių tinklu Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Jungtinėse Amerikos Valstijose pirmoji šio tinklo kavinė atidaryta 2001 m. Šiandien visame pasaulyje veikia daugiau nei 13 tūkstančių „McCafé“ kavinių. Europoje veikia daugiau nei 600 „McCafé“ kavinių, sudarančių trečią pagal dydį kavinių tinklą senajame žemyne.

Į naujojo restorano ir „McCafé“ kavinės atidarymą Šiaulių „Akropolyje“ (adresu Aido g. 8) „McDonald‘s“ šiauliečius ir miesto svečius kviečia liepos 8 d. 19 valandą.

„McDonald‘s“ informacija