Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Senosios kibininės“ edukacinėse programose susipina istorija ir kulinarija

2010-12-01
Paskelbk savo straipsnį

„Senoji kibininė“ kviečia dalyvauti edukacinėje kibinų gaminimo pamokėlėje –„Kibinų kelias“. Jos metu išgirsite pasakojimus apie karaimų tautą, jų papročius ir patiekalus. „Senosios kibininės meistrės parodys bei pamokins kaip sukti kibinus – kiekvienam dalyviui išdalinus po gabalėlį tešlos bei įdaro. Kol Jūsų pačių pagaminti kibinai keps, galėsite vaišintis jau paruoštais Senosios kibininės šeimininkių iškeptais kibinais, gardžiuotis karštu natūraliu vištienos sultiniu bei paragauti firmino kmynų gėrimo. Šiems visiems patiekalams ir ne tik jiems yra suteikti kulinarinio ir tautinio paveldo sertifikatai. Pamokėlės rengiamos grupėms nuo 10 asmenų. Pamokėlės kaina su patiekalų degustacija tekainuoja 20 Lt vienam asmeniui.

Galime pasiūlyti ir kitą pramogą: parodomąją šimtalapio gaminimo pamoką, kurios metu sužinosite šio deserto istoriją, o Senosios kibininės meistrės atskleis šimtalapio gaminimo paslaptis. Kol šimtalapis keps Jums pasiūlysime paragauti šio nuostabaus kepinio skonio su karšta garuojančia arbata. Pamokėlės kaina su šimtalapio degustacija 25 Lt vienam asmeniui. Mažiausia pamokėlės grupė nuo 10 asmenų.

Dėl pamokėlių galite pasiteirauti tel.: 8 659 72132. 

Gardžiais kibinais mėgaukitės Vilniuje

Spaudžiant speigui mėgautis gardžiais, sultingais kibinais „Senoji kibininė“ siūlo ne tik Trakuose, bet ir sostinėje. Pastarųjų galite įsigyti firminiuose „Senosios kibininės“ autobusiukuose šiais adresais:

1. Automagistralės Vilnius-Kaunas 23 km; „Kibin-drive“
2. Savanorių pr. 16, Vilniuje (šalia „Hyper Rimi“)
3. Žirmūnų g. 64, Vilniuje (šalia „Hyper Rimi“)

Kibinai į namus. Mielai pristatysime kibinus į jūsų namus ar biurą Vilniaus, Trakų apylinkėse. Mažiausias užsakomų kibinų kiekis 30 vnt. Užsakymų tel.: 8 659 72132. 

Švęskite kartu su mumis !

„Senosios kibininės“ kibinais ir įvairiais patiekalais galėsite mėgautis ne tik užsukę pas mus į Trakus ar sostinę, bet ir savo šventėje, kurios vietą pasirinksite patys, arba ja pasirūpinsime mes. Išradingi virėjai Jums galės paruošti išskirtinį šventinį ar pobūvių pasiūlymą pagal Jūsų pageidavimus. Garantuojame malonų ir atidų aptarnavimą.

Ačiū, kad esate kartu…

Daugiau apie Senąją kibininę>>

Elena Germanovič
Nuotraukos: iš „Senosios kibininės" archyvo
MENIU.LT informacija

2010 12 02