Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Senoji kibininė“ pasitinka ir senamiesčio lankytojus

2013-06-29
Paskelbk savo straipsnį
Jaukus interjeras
Pravėrus naujai įsikūrusios „Senosios kibininės“ duris baro vaizdas nukelia į Trakus, kuriuose yra šio verslo, vadovaujamo savininkų Zinaidos ir Vlado Juškių, pradžia. Nedidelė kavinukė neatrodo kukliai. Joje iki smulkmenų apgalvota kiekviena detalė. Žymus dailininkas Sergejus Maslovas čia atidavė nemažą dalį laiko: nutapė ne tik sienas, lubas, paveikslą, bet ir išmargino prie baro kabančius šviestuvus. Ir viskas dėl to, kad kiekvienam atėjusiam skaniai pavalgyti klientui būtų ne tik skrandis pamalonintas, bet ir akys pradžiugintos. „Ateiname čia su šeima, nes „Senojoje kibininėje“ malonus aptarnavimas, skaniausi kibinai ir jaukus interjeras“, – sakė vienas iš klientų.

Senamiestyje dirbantys, gyvenantys ar besisvečiuojantys asmenys, užsukę į naujai atsidariusią „Senąją kibininę“, valgiui gali pasirinkti kelias erdves – vidaus, lauko arba maistą išsinešti. Kaip sakė padavėja Rita, pastarąją daugiausiai renkasi planuojantys išvykas į gamtą.

Kibinų įvairovė
Reikėtų žinoti, kad senamiesčio kavinukėje galėsite įsigyti ne visų patiekalų, kokių yra kitose šios įmonės kavinėse, tačiau kibinų įvairovė Jus masins išmėginti kiekvieną skonį ir sugrįžti dar ir dar kartą... Čia taip pat yra siūloma dienos sriuba arba sultinys, bulviniai ir lietiniai blynai. Neužmirti ir smaguriautojai – galėsite pasilepinti „Šimtalapiu“, spurgomis, šakočiu, atsigaivinti firmine gira, kmynu gėrimu, išgerti taurę firminio „Senosios kibininės“ vyno ar kitų gaiviųjų bei svaigiųjų gėrimų.

Arčiau lankytojų
Kaip sako UAB „Karališka kibininė“ restoranų tinklo direktorė Daiva Žemaitienė, „trūksta laiko užsukti pas mus į Trakus? Tuomet mielai lauksime Jūsų Vilniuje“. Taigi „Senoji kibininė“ – arčiau lankytojų!

Jūsų patogumui „Senoji kibininė“, įsikūrusi senamiestyje, penktadieniais ir šeštadieniais, dirba net iki 2 val. nakties! Tik nepamirškite pasiimti ar įsigyti nuolaidų kortelės, nes su ja Jūs gausite 10 proc. nuolaidą sąskaitai!


Auksė KEKYTĖ
Autorės nuotr.

Trakų rajono laikraštis „Trakų žemė“