Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Šeimyninis restoranėlis „Vakarienės namai“ žada keisti įpročius (Kaunas)

2013-06-16
Paskelbk savo straipsnį


Seniavos plente (tam pačiam Aleksote) nuosavame name su kiemu įsikūręs šeimyninis restoranas užima erdves per du aukštus, o taip pat svečiai gali susėsti terasose ar kieme. Restorano šeimininkai – virtuvės šefas Tomas Ragauskas su žmona siekia kauniečius įpratinti vakarieniauti ne namuose. Todėl „Vakarienės namų“ darbo laikas – nuo 18 val., kad po darbų svečiai galėtų atvykti su šeima ir ramiai pavakarieniauti.

Čia nerasite tradicinio valgiaraščio – patiekalai keičiasi priklausomai nuo kiekvienos dienos ryte gaunamų šviežių ar įdomių produktų. Apie vakarui ruošiamus patiekalus galima sužinoti Feisbuko profilyje, arba pasiskambinus pačiam šefui telefonu. O patiekalai ruošiami gurmaniški, modernus, bet pateikiami „naminiu“ būdu – šeimai prie bendro stalo bus pasiūlytas didelis indas ir gali dėtis kiek nori. Kažko pritrūkai – paprašai šeimininkų ir tai su šypsena papildo. Patiko patiekalas – šefas be gailesčio padiktuos receptą ir išsamiai paaiškins, kaip jį pasigaminti. Visai kaip pas draugus namuose...

Aplinka ir interjeras irgi primena namus – keliuose kambariuose sustatyti įvairūs svetainės baldai, staleliai, kėdės. Vietoje baro – sename bufete įmontuotas kavos aparatas. Galima susėsti keliose terasose, lauke ir stebėti šefo Tomo ruošiamus barbekiu patiekalus.

Įdomi naujovė – virtuvės šefo kursai besidomintiems maistu. Tam puikiai tinka restorano erdvi virtuvė, kurioje padarytas baras mokiniams, o taip pat virtuvė per vitrininius langus puikiai matosi iš lauko. Taip pat virtuvės šefą galima samdyti savo renginiams.

Taigi, restoranas tikrai netradicinis, tikrai šeimyninis, tikrai įdomus, jaukus, maistas – kokybiškas ir ruošiamas su meile. Labai tinkama vieta šeimoms, draugams ramiai pavakaroti. Primename – darbo laikas nuo 18 val. (iki sutemų), o sekmadienis ir pirmadienis – poilsio dienos. O rasti šį restoranėli nėra lengva – jis už aukštų tujų pasislėpęs Seniavos plente, šalia ratų autoserviso. Tikimės, kad tai nebus kliūtis „kažko kitokio“ ieškantiems gurmanams.

Nuotraukose – atidarymo metu vykusio barbekiu vakarėlio vaizdai ir šefo Tomo sukurtas meninis šedevras, kuris neišliko, nes buvo valgomas… ir buvo suvalgytas.

Vytautas Mickevičius
Meniu.lt informacija ir nuotraukos