Šeimyninis restoranėlis „Vakarienės namai“ žada keisti įpročius (Kaunas)

Šeimyninis restoranėlis „Vakarienės namai“ žada keisti įpročius (Kaunas)


Seniavos plente (tam pačiam Aleksote) nuosavame name su kiemu įsikūręs šeimyninis restoranas užima erdves per du aukštus, o taip pat svečiai gali susėsti terasose ar kieme. Restorano šeimininkai – virtuvės šefas Tomas Ragauskas su žmona siekia kauniečius įpratinti vakarieniauti ne namuose. Todėl „Vakarienės namų“ darbo laikas – nuo 18 val., kad po darbų svečiai galėtų atvykti su šeima ir ramiai pavakarieniauti.

Čia nerasite tradicinio valgiaraščio – patiekalai keičiasi priklausomai nuo kiekvienos dienos ryte gaunamų šviežių ar įdomių produktų. Apie vakarui ruošiamus patiekalus galima sužinoti Feisbuko profilyje, arba pasiskambinus pačiam šefui telefonu. O patiekalai ruošiami gurmaniški, modernus, bet pateikiami „naminiu“ būdu – šeimai prie bendro stalo bus pasiūlytas didelis indas ir gali dėtis kiek nori. Kažko pritrūkai – paprašai šeimininkų ir tai su šypsena papildo. Patiko patiekalas – šefas be gailesčio padiktuos receptą ir išsamiai paaiškins, kaip jį pasigaminti. Visai kaip pas draugus namuose...

Aplinka ir interjeras irgi primena namus – keliuose kambariuose sustatyti įvairūs svetainės baldai, staleliai, kėdės. Vietoje baro – sename bufete įmontuotas kavos aparatas. Galima susėsti keliose terasose, lauke ir stebėti šefo Tomo ruošiamus barbekiu patiekalus.

Įdomi naujovė – virtuvės šefo kursai besidomintiems maistu. Tam puikiai tinka restorano erdvi virtuvė, kurioje padarytas baras mokiniams, o taip pat virtuvė per vitrininius langus puikiai matosi iš lauko. Taip pat virtuvės šefą galima samdyti savo renginiams.

Taigi, restoranas tikrai netradicinis, tikrai šeimyninis, tikrai įdomus, jaukus, maistas – kokybiškas ir ruošiamas su meile. Labai tinkama vieta šeimoms, draugams ramiai pavakaroti. Primename – darbo laikas nuo 18 val. (iki sutemų), o sekmadienis ir pirmadienis – poilsio dienos. O rasti šį restoranėli nėra lengva – jis už aukštų tujų pasislėpęs Seniavos plente, šalia ratų autoserviso. Tikimės, kad tai nebus kliūtis „kažko kitokio“ ieškantiems gurmanams.

Nuotraukose – atidarymo metu vykusio barbekiu vakarėlio vaizdai ir šefo Tomo sukurtas meninis šedevras, kuris neišliko, nes buvo valgomas… ir buvo suvalgytas.

Vytautas Mickevičius
Meniu.lt informacija ir nuotraukos

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną