Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Šeimos šventės - „Narutyje“ Kodėl viebutyje?

2013-03-29
Paskelbk savo straipsnį
Boutique sėkmės formulė - ne griežtas supakavimas į standartą, o unikalumas bei sugebėjimas sintezės būdu apjungti istorines detales su prabangia elegancija ir komfortu. Viena iš apgyvendinimo sektorių lydinčių paslaugų – privačios šventės ir pokyliai, tokie kaip vestuvės, krikštynos, jubiliejai, santuokos ceremonijos ir kitos šeimos ir giminės šventės. Žmonės  renkasi ne tiesiog restoraną, o restoraną arba dažniausiai – pobūvių salę viešbutyje, kadangi jame daugiau galimybių gauti kompleksines paslaugas (ne tik maitinimą, bet ir viešbučio floristo, transporto ir vairuotojo, svečių apgyvendinimo paslaugas, lankstesnis darbo laikas, kadangi viešbučiai dirba visą parą).

„Naručio“ pobūvių salės
    Šventinei puotai viešbutis siūlo pasirinkti vieną iš trijų salių: “Kolonų”, “Skliautų” ar “Židinio”. Šeimininkai, gerbdami praeitį ir pastato istoriją, stengėsi palikti kuo daugiau autentiškų interjero detalių, todėl čia istorinė atmintis dera su prabanga ir funkcionalumu. Kiekviena salė diktuoja šventės nuotaiką. “Židinio“ ar „Skliautų“- labiausiai tinka artimųjų ratui iki 20 svečių, tad dažniausiai čia švenčiamos krikštynos, iškilmingos vestuvių vakarienės, gimimo dienos artimiausių žmonių rate. „Kolonų“- iškilmingoms ir didelėms vestuvėms, jubiliejams iki 80 - 100 svečių. Kiekvienos šventės meniu yra kuriamas individualiai, atsižvelgiant į konkrečius pageidavimus: svečių skaičių, biudžetą, pasirinktą salę, vakaro tematiką. Standartinių meniu paketų „Narutyje“ nėra, visi valgiaraščiai sudaromi kruopščiai išanalizavus užsakovų poreikius, esant reikalui kuriami ir nauji patiekalai.

„Židinio“ salė
„Židinio“ salė – „Naručio“ restorano ir lounge baro interjerą atkartojanti 40 kv m salė su langu į Pilies gatvę.  Įėjimas į salę – iškart į ėjus pro paradines viešbučio duris. Ryškios nekasdieniškos spalvos, prabangiai, tačiau šiltai  ir meniškai apipavidalinta patalpos erdvė sukuria šventišką įspūdį, kartu sudarydama ne valdiškos, o mielos namų svetainės įspūdį. Padengus stalą (rekomenduojama ne daugiau kaip 15-16 svečių), dar lieka erdvės prisėsti ant sofų ir minkštasuolių su kavos puodeliu ar vyno taure. Viena iš jau įsitvirtinusių šios salės funkcijų - civilinės santuokos registravimo ceremonija. Šalčiu dvelkiančius Santuokų rūmus jau ne viena dešimtis vilniečių porų iškeitė į „Židinio“ salę, kur gali susirinkti iki 25 jaunavedžius norinčių pasveikinti svečių, visas procesas nėra spraudžiamas į laiką ir konvejerį, kaip dažnai būna santuokų gausų vasaros savaitgalį. Iškilmingą ceremoniją gali lydėti gyvos muzikos akordai –smuiko, arfos, fleitos melodijos. Po santuokos įregistravimo tapo įprasta neskubant pasivaišinti putojančio vyno ar šampano taure, lengvai užkąsti, surengti trumpą fotosesiją pačioje salėje ir prie paradinių viešbučio durų.

„Skliautų“ salė
„Skliautų“ salė, žiemą kiek daugiau tarnaujanti seminarams ir verslo renginiams,  vasarą virsta krikštynų ir vestuvių sale. Kadangi senamiestyje didžiausia bažnyčių koncentracija, praktiškai iš bet kurios iš jų „Narutį“ galima pasiekti pėsčiomis. Salės privalumai – kamerinė aplinka, atskira rūbinė, langai į vidinį viešbučio kiemą, atskiras įėjimas tiesiai iš vidinio kiemo, į kurį galima patekti iš Pilies gatvės. Pačią salę į dvi sąlygines dalis dalina viduryje esanti kolona, kuri yra senoviškų skliautuotų lubų (iš to ir salės pavadinimas) atrama. Vienoje pusėje yra valgomojo zona, kurioje stalą galima padengti 12-24 svečiams, kitoje – poilsio salelė su minkštasuoliais ir nedidele biblioteka. „Skliautų“ salė – vieta tiems, kurie prioritetu laiko privatumą, šeimyninę aplinką, taip pat tai ideali patalpa, kai šventėje dalyvauja daugiau vaikų ir garbaus amžiaus šeimos nariai.

„Kolonų“ salė
Ištaiginga „Kolonų“ salė – ne tik viešbučio, bet ir sostinės pasididžiavimas, kadangi ją pietums ir iškilmingoms vakarienėms, spaudos konferencijoms užsako valstybinės įstaigos, priimančios aukšto rango užsienio svečius, politikus, verslo atstovus. Nepaisant to salė atvira visiems vilniečiams, kurie pageidauja išskirtinės aplinkos asmeninėms progoms. Čia vykusių renginių spektras įvairiausias: garbūs jubiliejai, giminių susitikimai, pirmos Komunijos šventės, krikštynos, didžiulės santuokos registravimo ceremonijos su sveikintojų pulku iki 150 svečių, vedybų metinės nuo popierinių iki deimantinių vestuvių ir, žinoma, vestuvės, vestuvės, vestuvės... Šalia salės esantis holas tinka aperityvui, dovanų teikimui ir sveikinimams, vėliau jame galima įrengti improvizuotą erdvę vaikams ar net šokių salę su parketu. Pačioje salėje yra antikvarinis Bechstein firmos fortepijonas, kuris yra rūpestingai prižiūrimas ir vakaro metu gali džiuginti pianisto atliekama gyvos muzikos programa. Pats salės interjeras yra iškilmingas ir puošnus, tad gausaus dekoro gėlėmis dažniausiai netgi atsisakoma, paliekant nedideles kompozicijas ant šventiškai paserviruotų stalų. „Kolonų“ salė šventiniam banketui rekomenduojama iki 70-ties svečių grupėms, jei rengiamas furšeto tipo vakaras – iki 100.

Pasiūlymas pavasario mėnesiams
Visiems, užsakiusiems privatų pobūvį balandžio – gegužės mėnesiais, su „Laisvalaikio“ kortele yra taikoma speciali 10% pobūvio maistui. Taip pat primename, kad vasaros savaitgaliais pobūvių salės vis labiau užimtos, tad  jei planuojate šeimos šventę vasaros metu – dabar pats laikas rezervuoti vietą. Viešbutis „Narutis“ visiems linki įsimintino ateinančios vasaros šventinio sezono – juk laikas, praleistas su artimiausiais žmonėmis, turi tekėti ne tik kasdienybės rutina, bet ir valso ritmu, juoko skambesiu, daina, neretai pamirštamai išsakyti meilės ir dėkingumo tostais. 

„Laisvalaikio“ informacija