Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Scarlett Johansson - „Moet & Chandon“ reklamos veidas

2009-08-12
Paskelbk savo straipsnį

„Moët“ tapo pirmuoju  šampano gamintoju, kuris savo reklamos veidu pasirinko pasaulinę garsenybę. Londone vykusiame kino festivalyje „Moët & Chandon“ susirinkusiems pristatė naują reklaminę kampaniją su aktore Scarlet Johansson. Frederic Cumenal, „Moët & Chandon“ prezidentas neabejojo ir džiaugėsi tinkamu pasirinkimu:

„Scarlett buvo akivaizdus ir vienintelis pasirinkimas, nes ši moteris, kaip ir mūsų pristatomas šampanas slepia magišką istoriją, verčiančią žmones svajoti. Ji – tikra žvaigždžių pasaulio ikona: jaunatviškai spontaniška, kilniaširdė ir žavinga. Ji gyvena pilnavertį gyvenimą tiek ekrane, tiek anapus jo.”

25 metų aktorė žinoma iš filmų „Arklių užkalbėtojas“, „Pasiklydę vertime“ bei „Mergina su perlo auskaru“ neslėpė pasididžiavimo nauja patirtimi: „Man tikra garbė būti šio ženklo ambasadore. Be to, esu pirmoji įžymybė, pasirodžiusi šampano reklamoje.“

Vieno didžiausių šampano gamintojų „Moët & Chandon" istorija prasidėjo daugiau nei prieš 260 metų, kai vyno prekeivis iš Prancūzijos Claude Moët įkūrė įmonę "Moët et Cie" ("Moët & Co.") ir pradėjo tiekti savo gaminamą vyną iš Šampanės į Paryžių. Netrukus jis sulaukė susidomėjimo iš vietinių kilmingųjų bei aristokratų, o vėliau pripažinimo iš kitų šalių.

„Moët & Chandon" priklauso daugiau nei 1000 hektarų vynuogynų ir per metus pagamina maždaug 26 000 000 vnt. šampano butelių. Lietuvoje "Moët & Chandon" importuoja UAB „Mineraliniai Vandenys“.

MV informacija