Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Sąžininga, ekologiška ir gurnamiška Kalėdų dovana su pagarba žmonėms ir gamtai!

2012-12-21
Paskelbk savo straipsnį

Mes siūlome universalias ekologiškas dovanas: kavą ir šokoladą, pažymėtus „Sąžiningos prekybos“ ir „BIO“ ženklais. Jie atkeliavo pas Jus iš tolimųjų šalių bei padarė aplinką ir tų šalių žmonių gyvenimą šiek tiek geresniu. Tai sąmoningas etiškas pasirinkimas, kuris suteikia galimybę padaryti gerą darbą ir padaryti pasaulį šiek tiek švaresniu, sąžiningesniu bei įvairesniu.

Mes siūlome arabiką iš Kolumbijos, Meksikos, Nikaragvos, o taip pat geriausius aromatinės arabikos iš Peru, Brazilijos, Kosta Rikos ir prisotintos robustos iš Tanzanijos mišinius, įvairaus stiprumo ir intensyvumo. Paragavę mūsų kavos, Jūs įsitikinsite jos ypatingu skoniu ir kokybe ir būtinai grįšite pas mus!

Prabangus šokoladas “Alternativa3” – tai teisingumo, solidarumo ir atsakingo vartojimo skonis, kurį be abejo įvertins šokolado mėgėjai.Gaminamas nagingais Katalonijos meistrais-šokolatje iš ekologiškos ir"sąžiningos prekybos" sertifikuotos kakavos iš Centrinės ir Pietų Amerikos ir cukranendrių cukrausiš Kosta Rikos ir/arba Paragvajaus. Rafinuotas pasirinkimas vertas kokybės: pieniškas šokoladas su anakardžių riešutais, su cinamonu, su mango gabaliukais; juodasis (80 %) šokoladas su migdolų riešutais, su kava, su kakavos gabaliukais.

Šokoladas “Mascao” – „Sąžiningos prekybos“ šokoladas Nr.1 pasaulyje. "Mascao“ - aukštos kokybės kakavos vaisių iš Bolivijos, „Maskobado“ cukranendrių cukraus iš Filipinų bei Šveicarijos šokolatje „Bernrain“ meistriškumo išskirtinis derinys. Mascao - tai yra tikrasis gamtinis produktas, pagamintas be cheminių medžiagų, be jokių priedų ar dirbtinių skonio. Visi šio šokolado ingredientai - ekologinės žemdirbystės produktai.

Bet kuo skiriasi mūsų kava nuo tos, kurią galima rasti bet kurioje kavos parduotuvėje?


Visa mūsų kava turi "Sąžininga prekyba" ženklą (International Fairtrade Certification Mark). Jis simbolizuoja patenkintą gamintoją, švenčiantį sąžiningą sandėrį, ir vartotoją, besidžiaugiantį ekologišku produktu už sąžiningą kainą.

Šis ženklas reiškia aukštų socialinių ir ekologiškų „Sąžiningos prekybos“ standartų, garantuojančių pakankamą darbo užmokestį ir geras gamintojų darbo sąlygas, socialinių projektų įgyvendinimą jų bendruomenėse, mažųjų gamintojų nepriklausomumą ir prieigą prie tarptautinės prekybos, kovą prieš vergovę ir vaikų darbą, laikymąsi.

Prekės, pažymėtos „Fairtrade“ ženklu, pirkimas – tai kiekvienam prieinamas būdas padaryti gerą darbą ir pasaulį paversti šiek tiek geresniu.

Maloniai laukiame Jūsų
adresu: Pylimo g. 40, Vilnius
telefonu: +37062493700, +37064616907
per el. paštą: ekoapsauga@gmail.com
Internete: www.facebook.com/vienaplaneta