Savo šventę patikėkite argentiniečių restorano „El Gaucho Sano“ kolektyvui (Vilnius)

Savo šventę patikėkite argentiniečių restorano „El Gaucho Sano“ kolektyvui (Vilnius)

Argentiniečių restoranas „El Gaucho Sano“, įsikūręs pačioje Vilniaus širdyje esančiame viešbutyje „Atrium“ (Pilies g. 10), kviečia surengti nedidelį furšetą ar net ištaigingą pobūvį.

Restorane yra atskira banketinė salė, kurioje gali susėsti iki 40 svečių (furšetų metu aptarnaujama iki 50 žmonių). Taip pat furšetą kartu su nedideliu renginiu ar pristatymu galima rengti ir visame restorane, tokio furšeto metu gali būti aptarnauta iki 130 svečių.

Restorano personalas pasirūpins Jūsų švente nuo mažiausios idėjos iki pačios šventės – paruošiama įdomi, šventę tematiką atitinkanti programa, pagal Jūsų pageidavimus užsakoma muzikos grupė ar atlikėjas, puošiama salė, suorganizuojamos įvairios staigmenos Jūsų svečiams. Šventės valgiaraštis visuomet yra derinamas su klientais, o restorano virėjai Jums gali paruošti ne tik tradicinių argentinietiškų gardumynų, bet ir kitų šalių virtuvių patiekalų, net išvirti lietuviškų cepelinų!

Restoranas yra įsikūręs aukštos klasės viešbutyje „Atrium“, tad Jums tikrai nereikės jaudintis, kur apgyvendinti savo svečius – Jūsų patogumui 28 puikiai įrengti vienviečiai, standartiniai, liukso klasės kambariai, apartamentai bei karališkieji apartamentai.

Viešbutyje taip pat yra konferencijų salė verslo susitikimams bei sauna su didele sūkurine vonia ir atskira sale, kurioje susėsti gali iki 15 svečių. Saunoje galėsite ne tik atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką su draugais ar kolegomis, bet ir pasimėgauti argentinietiškais patiekalais iš restorano meniu.

Kviečiame apsilankyti!

Daugiau apie restoraną>>

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną