Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Savaitgalį „Tamstoje“ – reperis iš JAV Pigeon John

2012-03-12
Paskelbk savo straipsnį
Pigeon John gimė Nebraskos valstijoje, o kai jam buvo penkeri, reperio tėvai sumanė persikelti su visa šeima į Kaliforniją.  Muzikanto karjerą Pigeon John pradėjo paskutiniajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje hiphopo duete "Brainwash Projects", kurio atliekamą muziką kritikai vadino grynu, nepjaustytu hiphopu. Vėliau su kitu reperiu B-Twice įkūrė kolektyvą "L.A. Symphony". Tuo pat metu Pigeon John pradėjo įrašinėti ir solo albumus, kurių dabar jau galima priskaičiuoti kone dešimtį. Be to, dainininkas labai mėgsta kolaboruotis su kitais atlikėjais, todėl jo pseudonimas  pakankamai žinomas tiek gimtojoje šalyje, tiek už jos ribų.
„Labai džiaugiamės, kad Pigeon John užsuks į Lietuvą ir surengs koncertą mūsų klube. Jo muzika labai užvedanti, tad tą vakarą „Tamstoje“ tikrai bus karšta. Man asmeniškai John Pigeon muzika tapo tikru atradimu“, - sako klubo „Tamsta“ šeimininkė Ona Rimeikienė.

Pigeon John muzikos galite paklausyti:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iFAFA3B3CWU
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RZdoYCUKk-U


Daugiau informacijos: www.tamstaclub.lt