Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Šalies verslas supažindinamas su turizmo pasaulio naujovėmis

2011-12-15
Paskelbk savo straipsnį

„Vietinio turizmo rodikliai džiugina nuolatiniu augimu. Per devynis šių metų mėnesius šalies apgyvendinimo įstaigos sulaukė 9,7 proc. daugiau lietuvių turistų nei tuo pačiu metu pernai, kai augimas buvo tik 2,7 proc. Mintis, kad tautiečiai vis dažniau renkasi poilsiui savo kraštą, ne tik nuteikia optimistiškai, bet ir skatina mus dar labiau dėl jų stengtis,“ – apie prasidedančias verslo misijas kalbėjo VTD direktorė dr.Raimonda Balnienė. „Į pirmąją verslo misiją sukvietėme daugiau nei 20 vietinio ir atvykstamojo turizmo kelionių organizatorių, kurie susipažinę su naujovėmis, apsikeitę informacija bei kontaktais su turizmo ir informacijos centrų (TIC) atstovais ir skirtingų regionų turizmo paslaugų teikėjais, galės Lietuvos ir užsienio turistams pasiūlyti daugiau paslaugų, pramogų bei naujų maršrutų.“

Šiais ir kitais metais bus suorganizuotos 3 verslo misijos. Jų metu turizmo pasaulio atstovai dalyvaus pažintiniuose turuose ir kontaktų mugėse. Čia susitiks turizmo paslaugų „pirkėjai“ ir „pardavėjai“. Bus kviečiami prisijungti ir žiniasklaidos atstovai.

Pirmoji verslo misija, skirta SPA ir gamtiniam turizmui. Vietinio ir atvykstamojo turizmo kelionių organizatoriai vyks į pajūrį: Klaipėdoje susipažins su regiono kulinariniu paveldu ir maisto gaminimo tradicijomis, Nidoje išbandys šiaurietišką vaikščiojimą bei gintaro terapiją. Uostamiesčio, Nidos bei Palangos TIC‘ai pristatys savo regiono naujoves, atsinaujinusius objektus bei kvies turizmo verslo atstovus į diskusiją apie turizmo perspektyvas. Verslo misijos dalyviams kitų metų planus bei perspektyvas pristatys ir Palangos oro uostas.

Kitąmet dar bus surengtos dvi verslo misijos, skirtos kultūriniam – edukaciniam turizmui ir aktyvaus poilsio turizmui. Siekiant skatinti atvykstamąjį ir vietinį turizmą, Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įgyvendina projektą „Vietinio turizmo verslo misijų ir pažintinių turų organizavimas”.

Daugiau informacijos:

Živilė Vaškytė
Atstovė ryšiams su žiniasklaida
Tel. 2108722
El.p.: z.vaskyte@tourism.lt   
Nuotrauka: sxc.hu