Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

"SAKWA" - vieta, kur didžiausi sportiniai įvykiai jaukioje aplinkoje papildomi gardžiais patiekalais

2012-08-09
Paskelbk savo straipsnį
Kavinė įsikūrusi lengvai viešuoju transportu pasiekiamoje vietoje miesto centre, šalia įžymiosios Šv. Petro ir Povilo bažnyčios, todėl yra pamėgta ne tik vilniečių, bet ir sostinės svečių. Ant kalvos iškilusią kavinę pastebės kiekvienas, lengvai ras vietą savo automobiliui.

Kavinėje „Sakwa“ nepaprastai gerbiami ir laukiami aistringi sporto mėgėjai. Tik neseniai praūžusio UEFA futbolo čempionato, apie kurį iki šiol kalba mūsų klientai ir užsienio svečiai, metu ,,Sakwa“ buvo pilnutėlė šaunių sirgalių, nes čia buvo viena iš kelių Vilniuje veikusių sirgalių zonų. Kavinė tiesiog sproginėjo nuo skanduočių, plojimų, dainavimo, trypimo – nuoširdaus sirgalių palaikymo.

Šiandien vėl kviečiame aistringai palaikyti savo šalių ar tiesiog mėgstamus Londono olimpinių žaidynių sportininkus. Stebėti rungtynes turi galimybę kiekvienas, nes dviejuose aukštuose įrengti televizoriai, o didžiajame ekrane pageidaujantys gali žiūrėti finalines runtynes. Sistemingai transliuojame lietuvių ir lenkų komandų svarbiausias varžybas. Darnus skandavimas, bendra euforija ir šventės atmosfera vėl gyva ,,Sakwoje“!

Čia Jūs galite paragauti išrankiausio kliento pamėgtų europietiškos virtuvės bei „Sakwos“ vizitine kortele tapusių lietuviškų ir lenkiškų patiekalų. Londono olimpinių žaidynių proga sudarytas olimpinis meniu, kuris leidžia svečiams pasirinkti iš 5 auksinių, 5 sidabrinių ir 5 bronzinių valgių, gėrimų, desertų rinkinių. Tik mūsų kavinėje pateikiami šiuolaikiškai atkurti tradiciniai lenkiški patiekalai, kurie gaminami pagal nepakartojamo virtuvės šefo iš Lenkijos Marcino Budynek receptus. Jis, pavasarį apsilankęs pas mus, išmokė naujoviškai, skaniai gaminti jautienos išpjovos kepsnį su pipiriniu padažu, lašišą apelsinų – greipfrutų padaže su ratatouille ar avokadų salotas su krevetėmis ir kokteilių padažu - visa tai (ir dar daugiau) rasite užsukę į kavinę ,,Sakwa”.

„Sakwa“ rūpinasi visais savo svečiais, todėl čia galima ne tik romantiškai praleisti vakarą, pasigrožėti Vilniaus panorama lauko terasoje, bet ir surengti įvairiausias šventes vienoje iš 4 pobūvių salių, talpinančių nuo 20 iki 100 žmonių. Kavinės personalas padarys viską, kad Jūsų šventė būtų nepakartojama.

Vietos, gero maisto, gėrimų ir geros nuotaikos užteks visiems!

Laukiam Jūsų!

Kavinės ,,Sakwa“ informacija ir nuotraukos