Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Rytietiškais aromatais dvelkianti parduotuvė (Vilnius)

2013-08-19
Paskelbk savo straipsnį

Vilniuje, „Ibrahim“ pasaže (Kalvarijų g. 24 A) įsikūręs ne tik užuolaidų salonas. Mėgstančių išskirtinumą virtuvėje čia laukia rytietiškų produktų parduotuvė: nuo prieskonių iki saldumynų. Didžioji dalis produktų iš Turkijos - gausybė prieskonių mišinių, sūriai ir sūrių produktai, aštrūs padažai, netradicinio skonio įvairiausi saldumynai, makaronai, įvairūs aliejai, užpilai, įvairaus paruošimo alyvuogės, neragauti užkandžiai. Tai vienintelė parduotuvė Vilniuje, kurioje rasite kuo pagardinti patiekalus.

Čia galite įsigyti turkiškų alkoholinių gėrimų: anyžinio „Raki“, keletas rūšių vynų ir itin originalių brendžio butelių iš Armėnijos bei kitų Rytų šalių prekių.

Rytietiškais aromatais dvelkiantys prieskoniai pakeis ruošiamų valgių skonį ir atsiskleis naujais, nustebinsite svečius. Neretai čia užsuka ir kavinių bei restoranų virėjai įsigyti visokių gėrybių. Apsilankykite ir jūs. 

Nuotraukos: kavinės