Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Ruslana Lyžyčko: „Išvaizda atspindi vidinę būseną“

2010-05-11
Paskelbk savo straipsnį

Puikiai žinoma, prestižinio Tarptautinio dainų konkurso „Eurovision song contest“ 2004  metų nugalėtoja - dainininkė Ruslana įstikinusi, jog grožis prasideda nuo pozityvaus mąstymo.

Energingąjai atlikėjai geriausia dieta – jos pasirodymai. Scenoje laukiniai šokiai nepalieka nė menkiausios galimybės atsirasti papildomiems kilogramams. Būtent aktyvus gyvenimo būdas ir padeda išlaikyti kūno bei vidinės būsenos harmoniją, o tai, kaip sako pati dainininkė - grožio užstatas. Nors, prisipažįsta, kad saldumynų ir miltinių patiekalų ji visgi atsisakiusi ir gan seniai nevalgo.

„Išvaizda atspindi mūsų vidinę būseną, todėl kelią grožio link reikia pradėti nuo pozityvaus mąstymo. Gyvenant aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, kūnas visuomet harmoningas su tuo, kas Jūsų viduje“, - sako žavingoji Ruslana.

Specialaus mitybos rėžimo nenustygstanti vietoje dainininkė neturi. Ji mėgsta pavalgyti ir yra tiesiog pamišusi dėl ukrainietiškos virtuvės, tačiau mėgautis gardžiu maistu pastaruoju metu energingąjai atlikėjai trūksta laiko. Filmavimai, repeticijos ir darbas studijoje praktiškai atima visą laiką. Nors, kitą vertus, toks grafikas – kaip tik tai, ko reikia grakščiai figūrai. Pabandykite taip pašokinėti scenoje ir neliks ne tik erzinančių kilogramų, bet ir minčių apie juos.

Tačiau dėl tokio gyvenimo būdo pergyvena populiariosios atlikėjos mama: „ji taip pergyvena, kad aš pernelyg liesa, todėl kaskart kai svečiuojuos pas ją, ji stengiasi mane kuo daugiau lepinti naminiais skanėstais“, - juokiasi Ruslana.

Vis dėlto, nepaisant skanaus maisto ir meilei mamos patiekalams dainininkė turi griežtą taisyklę - nepersivalgyti! Ir net esant itin užimtam darbo grafikui stengiasi kuo daugiau laiko praleisti sporto salėje ir baseine.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: smachno.ua
Nuotraukos: ukrmedia.biz; brama.com
MENIU.LT informacija

2010 05 11