Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Rudenį Čekijoje šurmuliuoja „Vinobrani“

2010-09-03
Paskelbk savo straipsnį

Gero vietinio vyno bus galima paragauti Mikulove rugsėjo 10-12 dienomis. Šis mažas, vaizdingas miestelis Pietų Moravijoje su savo senomis vyndarystės tradicijomis kviečia lankytojus į turiningą muzikinę ir folklorinę programą. Šeštadienį atvyks karalius Vaclovas IV su savo palyda. Svečių laukia spalvinga vynininkų eisena, folkloro grupių pasirodymai, pilies darže viduramžių amatų mugė.
www.mikulov.cz

Znojmo švenčia „vinobrani“ rugsėjo 10 – 11 dienomis. Šventės dalyvių laukia: amatų mugė, riterių turnyras Loucky vienuolyne. Atvyks Čekijos karalius Jonas Luksemburgas su žmona Elžbieta.
www.znojmocity.cz

Karališkas miestas Uherské Hradiště savo vartus šventei atidarys rugsėjo 11 ir 12 dienomis. Slovacko iškilmės vyno garbei pristatys kultūrinį, kulinarinį ir vynininkystės palikimą. Spalvingoje eisenoje dalyvaus gyventojai apsirengę Slovacko mikroregiono, miestelio arba kaimo nacionaliniais drabužiais. Be vyno degustacijų, lankytojus laukia kultūrinė programa ir muzikinis kruizas po Bato kanalą. Tradicionuose vyno rūsyse miestelyje Mařatice galima paragauti gero vietinio vyno ir paklausyti cimbolų muzikos.
www.slovacko.cz , www.slavnostivinauh.cz

Prahos vyninikai kviečia į „ Troja Vinobraní “ šventę rugsėjo 11 -12 dienomis. Prahos Botanikos sode svečių laukia Šv. Klaros vynogyno vynas ir geriausias Čekijos vynas.
www.botanicka.cz

Rugsėjo 17-19 dienomis Karlas IV aplankys vyno šventę Melniko mieste (nutolęs 35 km nuo Prahos). Kiekvienas tikrai turės galimybę paragauti vietinio vyno Melniko pilies vyno rūsyse.
www.melnicke-vinobrani.cz

Rugsėjo 24 – 25 dienomis miestas Litoměřice kviečia visus vyno mėgejus į tradicinę Vyno šventę. Šventės dalyvių laukia nacionalinės čekiškos virtuvės patiekalai, koncertai ir konkursai vaikams ir suaugusiems. Skambės tradicinė cimbolų muzika. Šeštadienį įvyks istorinė eisena miesto gatvėmis. Į miestą atvyks karalius Karolis IV su savo palyda
www.litomerice.cz

Tik 35 km nuo Prahos, Karlšteino pilyje rugsėjo 25 ir 26 dienomis įvyks Karšteino „Vinobraní“ šventė. Dvi dienas galima bus degustuoti vietinius vynus, kuriuos 14 a. čia pradėjo auginti Romos imperatorius ir Čekijos karalius Karolis IV. Jis, kaip ir visada, atvyks į šventę su savo palyda. Jo garbei skambės viduramžių muzika, o vakare Karlšteine įvyks eitinės su fakelais.
www.hradkarlstejn.cz

Mažas Valtice miestelis dažnai vadinamas Čekijos vyno sostine kviečia į Vyno šventę spalio 2 d. Tarp dviejų rūmų – Lednice rūmai ir Lednice rūmai randasi Lednice - Valtice arealas – UNESCO paveldo šedevras.
www.radnice-valtice.cz , www.unesco-czech.cz

Čekijos turizmo centro informacija
Nuotrauka: inmagine.com

2010 09 03