Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Royal SPA Residence viešbutis Birštone pakvietė svečius į gurmanišką vakarą kartu su GERO SKONIO Klubu

2014-10-21
Paskelbk savo straipsnį

GERO SKONIO KLUBAS tai uždarų renginių visuma, kurių metu  naujų patirčių trokštantys bendraminčiai kviečiami drauge aplankyti naujus restoranus, paragauti geriausių šalies virtuvės meistrų paruoštų delikatesų ir prie jų parinktų gėrimų. Renginiuose siekiama supažindinti su įdomiausiais rinkoje esančiais produktais, iš pirmų lūpų išgirsti visą dominančią informaciją, gilinti žinias apie maisto, gėrimų ir vartojimo kultūrą, pažinti skirtingų tautų virtuves, tradicijas.

Renginio metu kalbėjome apie vyraujančias 2014 m. gastronomines tendencijas, apie keliones ir jų įdomias patirtis, kurias mums pristatė egzotinių pažintinių kelionių organizatorius „Travel Planet“. Ragavome  patiekalus iš paukštienos, nes ji tapo aukštosios virtuvės mados klyksmu. „Renginio vakarienei parinkti naujausi šviežios vištienos produktai, tai itin patogūs gaminti ir sveiki patiekalai, kurių privalumus galėjo įvertinti renginio svečiai“  - pasakoja Artūras Skairys, „KG Group“ rinkodaros tarnybos direktorius.

Specialiai šiam vakarui, talentingų virtuvės meistrų sukurta penkių patiekalų vakarienė, buvo patiekiama Royal SPA Residence viešbučio restorane, pro kurio langus atsiveriantys vaizdai į nuostabų Sebastiano Kneipo sodą, sukuria harmoniją, tarp gero maisto ir aplinkos.

Vakaro patiekalų skonį padėjo atskleisti kruopščiai parinkti vynai, bei natūralus mineralinis vanduo „Tichė“. Renginyje supažindindinome svečius su gazuoto ir negazuoto vandens subtilybėmis, bei vandens vartojimo kultūra, netinkamai parinktas vanduo, gali sugadinti net nuostabiausią patiekalo ir vyno derinį.

Atsinaujinusio Royal SPA Residence išskirtinumas – tai visų elementų harmonija, tiesiog atvykite ir įsitikinsite.
Renginys vyko š. m. spalio 17 d., penktadienį, 18.30 val. – Royal SPA Residence viešbučio restorane, Pakalnės g. 3, Birštonas.

Renginio vedėja– Daiva Tamošiūnaitė.