Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Royal SPA Residence viešbutis Birštone kviečia svečius į gurmanišką vakarą kartu su GERO SKONIO Klubu

2014-10-15
Paskelbk savo straipsnį

GERO SKONIO KLUBAS tai uždarų renginių visuma, kurių metu  naujų patirčių trokštantys bendraminčiai kviečiami drauge aplankyti naujus restoranus, paragauti geriausių šalies virtuvės meistrų paruoštų delikatesų ir prie jų parinktų gėrimų. Renginiuose siekiama supažindinti su įdomiausiais rinkoje esančiais produktais, iš pirmų lūpų išgirsti visą dominančią informaciją, gilinti žinias apie maisto, gėrimų ir vartojimo kultūrą, pažinti skirtingų tautų virtuves, tradicijas.

Renginio metu kalbėsime apie vyraujančias 2014 m. gastronomines tendencijas , apie keliones ir jų įdomias patirtis, kurias mums pristatys egzotinių pažintinių kelionių organizatorius „Travel Planet“. Ragausime patiekalus iš paukštienos, nes ji  tapo aukštosios virtuvės mados klyksmu. „Renginio vakarienei parinkti naujausi šviežios vištienos produktai, tai itin patogūs gaminti ir sveiki  patiekalai, kurių privalumus galės įvertinti renginio svečiai“  - pasakoja Artūras Skairys, „KG Group“ rinkodaros tarnybos direktorius.

Specialiai šiam vakarui, talentingų virtuvės meistrų sukurta penkių patiekalų vakarienė, bus patiekiama Royal SPA Residence viešbučio restorane, pro kurio langus atsiveriantys vaizdai į nuostabų Sebastiano Kneipo sodą, sukuria harmoniją, tarp gero maisto ir aplinkos.
Vakaro patiekalų skonį padės atskleisti kruopščiai parinkti vynai, bei natūralus mineralinis vanduo „Tichė“. Renginyje supažindinsime svečius su gazuoto ir negazuoto vandens subtilybėmis, bei vandens vartojimo kultūra, netinkamai parinktas vanduo, gali sugadinti net nuostabiausią patiekalo ir vyno derinį.

Atsinaujinusio Royal SPA Residence išskirtinumas – tai visų elementų harmonija, tiesiog atvykite ir įsitikinsite.
Renginys vyks: š. m. spalio 17 d., penktadienį, 18.30 val. – Royal SPA Residence viešbučio restorane, Pakalnės g. 3, Birštonas.


Renginio vedėja– Daiva Tamošiūnaitė.