Robbie Williams kulinarinis šou

Robbie Williams kulinarinis šou

Vienas garsiausių pasaulio dainininkų Robbie Williams, turintis asmeninę observatoriją, savo jėgas užsigeidė išmėginti ir kulinarijos srityje. Sunku pasakyti, ar jis galėtų taip puikiai save realizuoti virtuvėje, kaip tai daro scenoje, tačiau saviraiškos keliai visiems atviri.

Ponaitis Robbie panoro tapti savo televizijos kulinarinio šou pagrindiniu aktoriumi. Neseniai tokių pasaulinių hitų kaip „Angel“, „Feel“ autorius savo kulinarinius įgūdžius tobulino privačių kulinarijos pamokų metu. Sukauptą tiek teorinių, tiek praktinių kulinarijos žinių bagažą ekscentriškasis dainininkas ketina pademonstruoti didelei auditorijai minėto kulinarinio šou metu, o taip pat išleisti kulinarinių receptų knygą.

Artimi Robbie bičiuliai gana skeptiškai vertina tokį naują „hobį“. Pasak jų, pagrindinį Robbie meniu sudaro mėsainiai ir bulvytės „fri“, tad sunku įsivaizduoti jį kaip gerą kulinarijos virtuozą. Tokiai draugų nuomonei pritaria ir Didžiosios Britanijos laikraštis „The Sun“. „Robbie tikrai nėra sveikiausiai ir įvairiausiai besimaitinantis pilietis planetoje, tad kam reikia kurti šou apie tai, kaip gaminti mėsainius ar riebius kepsnius. Tai yra viskas, ką jis išmano“, – ironizuoja „The Sun“. Kas žino, galbūt Robbie išragavo tiek daug šio greitojo maisto, kad bus labai išradingas ir pamalonins savo gerbėjų skrandžius ypatingais kulinariniais šedevrais.

Parengė Jolanta Bagurskienė
Šaltinis: http://smallscreen.monstersandcritics.com
Nuotrauka: www.ohmyweird.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną