Rinkoje pasirodys Bobo Marley produktų linija

Rinkoje pasirodys Bobo Marley produktų linija

Žymiausio pasaulyje regio atlikėjo produktų linija jau pakeliui į rinką. Netrukus pasirodys alus, kava, ausinukai, snieglentės, avalynė, rankinės, vaizdo žaidimai, muzikos instrumentai ir elektronika su Bobo Marley prekės ženklu. Žinomo muzikanto šeima pasirašė bendradarbiavimo sutartį su privačia įmone „Hilco“.

„Mes pasiruošę suteikti licenciją (Bobo Marley vardo naudojimui) praktiškai viskam“, – sakė vyriausia atlikėjo dukra Cedella. Ji jau išleido vaikišką knygą „Trys maži paukštukai“, kurios pavadinimas susijęs su viena muzikanto dainų. Tiesa, netrukus ji taip pat ketina išleisti vaikiškų rūbų, žaislų ir avalynės linijas, pavadintas mylimo tėčio vardu.

Tarp grandiozinių Marley dukros planų – atidaryti kavinių tinklą „One Love“ (Londone, Amsterdame ir Azijos miestuose), kurio įstaigose būtų patiekiami Jamaikos virtuvės šedevrai, būtų galima pasišnekučiuoti apie muziką ir stebėti muzikantų pasirodymus. Beje, Bahamose jau yra Bobo Marley kurortas „Resort & Spa“, kuris galbūt taps viešbučių tinklu.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: www.bbc.co.uk
Nuotrauka: corbis.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną