Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Restorano apžvalga: „Kino studija“

2018-12-17
Paskelbk savo straipsnį

Prieš trejus metus tarp Saulėtekio ir Antakalnio mikrorajonų sostinėje duris atvėrė restoranas „Kino studija“. Tiesa, anksčiau čia stūksojo Lietuvos kino studija, tad restoranas apipintas įvairiomis legendomis bei mitais. Daugelis šią vietą rekomenduoja norintiems ne tik pajusti kino dvasią, bet taip ir skaniai užkąsti, todėl nusprendžiame čia apsilankyti.

Apsilankymui pasirenkame eilinę darbo dieną, populiariausią metą – pietus. Tiesa, nors atvykstame vos kelios minutės po dvyliktos, laisvą randame tik vieną stalelį. Mus šiek tiek išgąsdina svečių kiekis, tačiau žinome, kad ši vieta yra itin populiari dienos metu, todėl nusiteikiame kantriai palaukti.

Mus pasitikusi padavėja supažindina su specialiu dienos pietų pasiūlymu bei parekomenduoja išbandyti dienos picą. Pasikliaujame rekomendacijomis ir atsiverčiame valgiaraščius, tačiau mūsų akyse staiga pradeda mirgėti – „Kino studijos“ valgiaraštis labiau primena neploną knygą. Verčiam lapą po lapo, ne kartą pergalvojame savo pasirinkimus, tačiau nusprendžiame surizikuoti ir pasirinkti makaronus su rikota bei saulėje džiovintais pomidorais. Kadangi jau anksčiau esu turėjusi ne itin skanių patirčių valgant makaronus, noriu įvertinti šefo pastangas. Taip pat užsisakome vištienos troškinį su krevetėmis bei kariu. Desertui – tiramisu desertą bei sūrio pyragą.

Kol laukiame savo patiekalų, dairomės po erdvę – patalpa nėra labai erdvi, o interjeras nukelia dešimtis metų į atgal. Ant sienos kabo įvairūs žymių filmų plakatai, tačiau visa tai užgožia labiau valgyklą nei restoraną primenantys stalai. Ir nors šalia įrengtas ganėtinai modernus ir apšviestas baras, tai situacijos nė kiek negelbėja.

Mūsų diskusiją nutraukia ant stalo pasirodžiusi pica su saliamu, pievagrybiais bei sūriu. Tiesa, vaizdas nė kiek nesužavi – nereikia net paragauti, kad suprastum, jog tai bus labai riebus patiekalas. Būtent tokios mūsų išankstinės įžvalgos ir pasiteisina: mėsa labai sūri, kieta, sunkiai kramtosi, tad skonio patiekalui tikrai neprideda.

Paragavus picos laukiame antrųjų patiekalų. Praeina dešimt minučių, dvidešimt... Pasiteiraujame praeinančios padavėjos, ar dar ilgai teks laukti užsakymo. Po dar kelių minučių jau ant mūsų stalo garuoja troškinys bei makaronai. Vis dėlto išalkusį skrandį tenka nuvilti – atkeliauja makaronai ne su rikota ir saulėje džiovintais pomidorais, o su vištiena, grybais, pomidorais... Pasiteiraujame, kur čia įsivėlė klaida, tad padavėja pripažįsta savo klaidą, sakydama, kad kitos porcijos teks laukti ilgai. Tenka valgyti siurprizu tapusius makaronus. Jie – pervirti, apsemti riebiu grietinėlės padažu, kuriame plaukioja pievagrybiai ir pomidorai. Ne tik skonis, bet ir estetinis vaizdas lėkštėje skaudžiai nuvilia.

Tikimės, kad nemalonią patirtį ištaisys vištienos, krevečių ir kario troškinys – šis patiekiamas ganėtinai estetiškai, tačiau visus gražiausius žodžius nustelbia itin intensyvus kario skonis. Jo šefas tikrai nepagailėjo, ko negalėtume pasakyti apie krevetes... Be to, randame plauką! Dingsta apetitas ilgam.

Sulaukus desertų nuotaika vėl pakyla, rodos, gal nebuvo ir taip blogai. Ant mūsų stalo – sūrio pyragas, kuris yra idealaus minkštumo, saldus, bet tuo pačiu ir gaivus, patiekiamas su rūgščia uogiene. Dešimt balų! Tiramisu desertas, tiesa, tokio įspūdžio nepalieka. Nors jis patiekiamas ir labai dailiai, vis dėlto trūksta skonio intensyvumo, atrodo, jog sausainiai mirko vandenyje...

Restoranas „Kino studija“ orientuotas į europietišką virtuvę, tad leis kiekvienam surasti savo mėgstamą patiekalą.

Vienu metu galima aptarnauti apie 80 svečių viduje bei dar 60 svečių lauko terasoje šiltuoju metų laiku.

Sąskaita: už pietums dviem paklojame 25,90 EUR. Nors atsisakome dienos sriubos, už ją vis tiek turime sumokėti 1 EUR. Pica – 3 EUR, makaronai – 6,70 EUR, vištienos kario troškinys – 8,50 EUR, tiramisu desertas 3,30 EUR, sūrio pyragas – 3,40 EUR.

Interjeras: 2/5 Atrodo, jog „Kino studijoje“ laikas sustojo 90-aisiais. Erdvioje patalpoje gausu įvairių plakatų, nukeliančių į kino pasaulį. Tiesa, stalai labiau primena valgyklą, bet ne kokybišką restoraną.

Maistas: 2/5 Norėdami aprėpti kone visus patiekalus, deja, pamiršta svarbiausią – kokybę. Maistas ruošiamas labai riebiai, radome ir plauką, todėl į šią vietą nenorėsime sugrįžti.

Aptarnavimas: 2/5 Mus aptarnavo trys padavėjos, tačiau užsisakėme maistą tik po 15 minučių. Tai – ne blogiausia šios istorijos dalis. Ant stalo atkeliavo ne tie makaronai, kuriuos užsisakėme.

Bendras vertinimas: 2/5

Elena Jančiukaitė @Meniu.lt