Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Restorano apžvalga: "INDI"

2022-01-25
Paskelbk savo straipsnį

 

Aplinka ir interjeras

Restoranas įsikūręs pačiame Kauno centre, visai netoliese Kauno pilies. Lokacija tikrai patogi, pasiklysti šansų ko gero nėra. Su parkingu, atvykus čia automobiliu, gali kilti kiek keblumų, o ir stovėjimas tikrai nepigus, bet toks “Centro” gyvenimas. 

Pirmiausias į “akis” kritęs dalykas - viduje tikrai nėra šilta, nors patalpoje ir yra šildytuvas. Tad jei planuojate čia apsilankyti, siūlome apsirengti kiek šilčiau, kad netektų sėdėti su striukėmis.

Dar šioks toks pastebėjimas… Šventės tikrai malonus laikas, eglutės papuošimas gali būti kooooooks tik nori. Bet išsileidę, seni balionai… gal ne visai tinkamas atributas.

Aplinka labai paprasta, tvarkinga, bet, deja, nei iš tolo neprimena Indijos. Jei prieš ateinant niekas jums nepasakytų, kas ir kaip, iš vidaus interjero turbūt niekada neatspėtumėte. Bendrai viskas jautėsi gan tuštokai ir vakarui romantikos tikrai nepridėjo.

 

Meniu ir aptarnavimas

Aptarnavimas buvo gan šiltas ir malonus, nors tikrai lėtokas bei ne itin profesionalus. Viena dirbusi mergina atrodo lakstė vos spėdama suktis, nors atėjus, be mūsų, užimtas buvo tik vienas staliukas. Tušti indai nebuvo paimti iki pat vakarienės pabaigos, tad jautėmės visai pamiršti. Nelabai randame kitokį žodį aptarnavimui apibūdinti nei - Vidutinis. Nei labai blogai, bet tikrai nelabai pliusus už ką rašyt yra. 

Meniu gan platus, tvarkingai ir gražiai sukonstruotas. Čia galėsite rinktis iš gan plataus pagrindinių patiekalų ar užkandžių asortimento. Taip pat galite rinktis patiekalo aštrumą ir tai kokių priedų norėsite, duonelės, ryžių, ar dar ko. 

 

Maistas

Desertas JALEBI mus ganėtinai nustebino. Jo išvaizda kiek keistoka, tačiau, nors ir buvo gerokai įmirkęs riebaluose, turėjo labai švelnų, nepersaldų skonį. Kažkuo jis primena lietuvišką skruzdėlyną, tik kiek kitaip pateiktą, nei esate įpratę. Jei dar nesate bandę ALEBI deserto, rekomenduosime jį išmėginti.

Butter Masala buvo nebloga, tačiau nors ir prašėme vos aštraus varianto, gavome kone aštresnę, nei patiekalai, kurių pageidavome aštrių. Kad ir kaip ten bebūtų, patiekalas tikrai nenustebino. Skonis visiškai neišskirtinis ir gal net kiek blankokas, kaip Indiškam restoranui. Pavadintume šį patiekalą valgomu, tačiau nevertu dėmesio.

MANGŲ KARIS Su Krevetėmis, jau turėjo šiek tiek daugiau “ugnelės”. Prieskonių tikrai nepagailėta, bet jie puikiai suderinti, tad patiekalas tiesiog dingo akyse. Krevetės puikiai iškepusios, tik atsižvelgiant į kainą, jų norėjosi kiek daugiau.

Nebijantiems kiek daugiau aštrumo ir norintiems pasijusti, kaip Indijoje, tikrai rekomenduojame išbandyti. Tik kaina gali šiek tiek išgąsdinti.

METHI su Vištiena, deja, teko gerokai nusivilti… Šis patiekalas turėjo būti aštriausias iš visų, bet atkeliavo visiškai beskonis, lyg valgytum bešamelio padažą be prieskonių, ir jau neblogai pravėsęs. Ir taip, ir anaip bandėme valgyti, bet neįpusėjus pusės porcijos, nei žiūrėti į tokį marmalą nesinorėjo. 

Bendrai pavalgėme sočiai, tačiau skonio atžvilgiu likome ne itin patenkinti. Nors išmėginti tokią virtuvę tikrai įdomu, patiekalai nekasdieniniai, antrą kartą pavalgyti čia nelabai susiviliosime.

 

Kaina

Taip, nepaisant to, jog vienas iš patiekalų ir buvo tikrai vertas dėmesio, kaina gali neblogai atbaidyti. Už tris karštus patiekalus ir desertą sumokėjome kone 50€, tad tokia vakarienė tikrai ne variantai įprastai dienai.

 

Sąskaita: METHI su Vištiena - 10, MANGŲ KARIS Su Krevetėmis - 12, JALEBI - 5, Duonelė su Česnaku - 3.5, Duonelė su Svogūnų ir Kiaušiniu - 3.5, Ryžiai - 2.5, Tikka Masala Su Vištiena - 9.5. 

 

Iš viso: 46.00

 

Verdiktas

Paprastas ir tvarkingas restoranas, tačiau Indijos visai neprimena. Kainos gali kiek nuskriausti piniginę, o aptarnavimas bei maisto kokybė ir skonis nuotaikos taip pat nepridės. Po vakarienės taip ir likome kiek keistos nuotaikos, tad šiandienai nei teigiamos, nei neigiamos rekomendacijos duoti nepajėgsime.

 

Aptarnavimas: 3/5. Restoranas jautėsi tuščias ir nors labai skųstis aptarnavimu negalime, bendrai nei indai buvo nunešti greitai, nei labai jautėsi, kad žmogus nusimano apie maistą. 

 

Interjeras: 3/5. Interjeras nors ir nėra blogas tačiau nieko neprimena Indijos ar bent kažkokios kitos tematikos. Visa laiką prasėdėjome gan vėsioje salėje su prasileidusiais balionais, kas vakarui romantikos, kaip ir sakėme nesuteikė.

 

Meniu: 4/5. Didelis pasirinkimas, tiek gėrimų tiek maisto. Kainos šiek tiek didesnės, tad sunku rekomenduoti šią vietą kasdieniam pavalgymui. Smagu tas, kad gali ne tik pasirinkti kokių priedų norėsi, bet ir pačio patiekalo aštrumą. 

 

Maistas: 3/5. Patiekalai pateikiami gan greitai ir tvarkingai, tikrai sočiai pavalgysite. Tačiau apart skanios duonelės, daugelis pagrindinių patiekalų nesužavėjo nei prieskoniais nei pačiu skoniu. Galutinai likome ganėtinai blankiai privalgę, bet atgal atsisukti nelabai norėjosi.

Viso: 3.3/5