Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Restorane „Ferdinandas“ – tikros rušiskos šventės (Klaipėda)

2010-06-09
Paskelbk savo straipsnį

Uostamiestyje, Naujojoje Uosto g. 10 veikiantis restoranas „Ferdinandas“ surengs Jums tikrą rusišką šventę: įvairūs užkandžiai, pyragai ir pyragėliai, mėsos ir žuvies patiekalai, įdarytas paršiukas, troškiniai, blynai ir žinoma saldumynai bei arbata iš samovaro! Gausiai maistu ir gėrimais nukrauti stalai bei gera nuotaika leis Jūsų šventės svečiams atsipalaiduoti ir žinoma, šventė dar ilgai išliks prisiminimuose. Juk sotūs ir patenkinti svečiai – šeimininkams tikras džiaugsmas.

Jūsų šventei restoranas pasiūlys gurmaniškus, rinktinių receptų patiekalus. Pasak šeimininkų, svečiai ypač pamėgo trijų tešlos sluoksnių žuvies pyragą - „kulebiaką“. Čia rasite tikrą pyragėlių rojų – jų gausa petenkins bet kurio kliento norus – ar tai būtų smaližius ar pikantiškų skonių mėgėjas. Jei nevalgote mėsos, ne bėda, galėsite rinktis iš plataus vegetariškų patiekalų sąrašo. Šventės svečiams atsigaivinti siūloma restorane gaminama gardžia gira, o stipresnių gėrimų mėgėjams siūlomas platus degtinės pasirinkimas. Šventė neprailgs, kadangi pobūvių metu virėjai išeina į salę bei pristato patiekalus.

Švęsti galite restorane bei lauko kavinėje. Erdvės puošiamos pagal pageidavimą, taip pat galime pasiūlyti muzikantus ir vakaro programą. Restorane dažnai švenčiamos krikštynos, vestuvės ir kitos šventės. Beje, šiame restorane vestuves galite iškelti tikras rusiškas tradicijas!

Restorane „Ferdinandas“ gali surengti banketą iki 50 žmonių, tuo tarpu furšete gali dalyvauti iki 70 žmonių. Taip pat organizuojami išvežamieji maitinimai.

Savaitgaliais ir vakare po 18.00 val. automobilių stovėjimas – nemokamas.