Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Restoranas – šiuolaikiniam, išrankiam ir vertinančiam naujoves (Vilnius)

2009-12-09
Paskelbk savo straipsnį

Jei esate šiuolaikinis, gyvenantį miesto ritmu žmogus, tačiau esate išrankus, vertinantis naujoves bei kokybę, rinkdamiesi šį, naujausią „Kinų rožės“ tinklo restoraną, pataikysite į lūkesčių dešimtuką! Tiek vieta, tiek ir sukurtas interjeras bei valgiaraščio pristatymas, o svarbiausia – aptarnavimas ir maistas moderniam žmogui sukels malonias akimirkas, nes šeimininkai atsižvelgė ir įvertino Jus.

Kaip ir kituose tinklo restoranuose, lankytojui čia bus pasiūlytas aukščiausios kokybės tradicinis kinų maistas, kurį greitai paruoš išmanantis savo darbą restorano šefas iš Kinijos. Lankytojų patogumui ir įdomumui restorane įdiegta kompiuterinis-elektroninis meniu, kuriame patalpintas išsamus restorano valgiaraštis su nuotraukomis, patiekalų sudėtimi ir aprašymais. Be to - jame gausu straipsnių apie Kiniją, šalies kultūrą, čia Jūs galite išreikšti savo nuomonę ar pažiūrėti vaizdo medžiagą, kaip yra ruošiami patiekalai. Restorano šeimininkų ir personalo tikslas – ne tik pasiūlyti gerą maistą, bet ir suteikti kuo daugiau informacijos apie šalį, kurios maistą renkatės. Viešnagė šiame restorane taps ne tik maloniu gurmanišku įspūdžiu, bet ir savotiška artimesne pažintimi su Kinija.

Restoranas atkreipią dėmesį į reikšmingus pasikeitimus ir siūlo įvertinti naują, dar natūralesnį patiekalų skonį, kadangi visi patiekalai restorane gaminami be skonio stipriklių ir dažiklių! Visuomet švieži ir kruopščiai pagaminti, o nuo šiol, taikant naują gamybos technologiją – be papildomų maisto priedų. Natūralių produktų bei iš jų pagamintų patiekalų skonis yra subtilesnis ir kokybiškesnis.

Nuolatiniai restorano klientai gali naudotis nuolaidų kortelėmis, „Kinų rožės“ pinigais ar  specialiomis akcijomis. Darbo dienomis skubantys galės mėgautis kokybiškais ir šviežiais verslo pietumis, nes čia atėję ne tik pasijusite esą laukiami, bet ir pailsinsite kūną bei sielą.

„Kinų rožėje“ švenčiamos tradicinės šventės ir specialios „Kinų rožės“ progos – „Rožių diena“, Kinų naujieji metai, vaikų šventės. Čia visada laukiami kokybišką maistą ir skoningą aplinką vertinantys kinų maisto gerbėjai.

Daugiau apie restoraną>>

Restorano informacija
Nuotraukos: Andriaus Zeigio
Meniu.lt informacija