Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Restoranas „Sandra“ - geriausia vieta vaišinti netikėtai užsukusiems svečius... (Vilnius)

2011-11-15
Paskelbk savo straipsnį

„Čia, dviejų aukštų erdviose patalpose maloniai kviečiame ir vestuves švęsti, ir gimtadienius organizuoti, o ir dienos metu užsukti skaniai papietauti. Mūsų restorano rūpestingas personalas padės suorganizuoti šeimos šventes pirmame aukšte, su muzikantais, gardžiais patiekalais, vietos pakaks ir šokiams. Privatumo norintiems verslo žmonėms puikiai tiks salė antrame aukšte. Viso restorane talpinama iki 150 svečių. „Sandroje“ daug vietos, jauku, kamerinė aplinka. Pobūvių bei švenčių metu skamba pianino garsai. Savaitgaliais groja gyvos muzikos ansamblis.

Dienos pietus galėsite išsirinkti iš 3-4 patiekalų. Papietausite už 10-12 litų.

Virtuvės šefė  kviečia ragauti europietiškos virtuvės patiekalų. Iš ko pasirinkti tikrai rasite – valgiaraštis išties turtingas. Jame rasite: salotų, lietinių su įvairiais įdarais, užkandžių, kepsnių. Štai keletas patiekalų: Oto filė su soja ir balzamiko actu, riešutais užkeptas sterkas, bulvių bokšteliai, kalmarai alaus tešloje su padažais, šutinti žirniai su spirgučiais, traškūs vištienos „piršteliai“, mėsos troškinys saldžiarūgščiame padaže su daržovėmis, vištienos filė šampano-persikų padaže su ryžiais ir daržovėmis, riešutais užkeptas sterkas.

Saldumynams neabejingi galės mėgautis desertais: labai gardus varškės kremas su aviečių padažu, karštas šokoladas (su migdolais), pieno-ledų kokteiliai...

Prie gardžių patiekalų puikiai tiks geras vynas. Restorane rasite itališko, ispaniško, Čilės. Yra žinoma ir alaus. Tiesa, prie šių gėrimų siūlomi užkandžiai: „Sandros“ traškučiai su aštriu padažu, užkandžiai prie degtinės.

Mažiesiems organizuojamos linksmos šventės, įdomios programos (lobių ieškojimas, karaoke, žaidimai, vaidinimai). Vaikams – sudaromas atskiras meniu.

Restoranas-kavinė „Sandra“ suorganizuos įsimintiną gimtadienio ar vardadienio šventę, iškilmingą vedybų pokylį, solidžią šventę Jūsų įmonės jubiliejaus proga, linksmą vaikų krikštynų ar gimtadienio šventę, banketą išvykoje, ruošiami ir gedulingi pietūs.

Galite pasirinkti priimtiną bei pageidaujamą vietą. „Sandra“ taip pat galima rasti adresu Žalgirio g. 122 bei Mindaugo g. 12/14 (kiekvienoje iki 40 žmonių). Tai geriausia vieta pavaišinti netikėtai atvykusius svečius ir švęsti Jūsų asmenines bei įmonės šventes.

Telefonai pasiteiravimui: (8 5) 273 3771; 8 677 79180