Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Restoranas „Sandija“ - puiki vieta pobūviams (Kaunas)

2010-10-14
Paskelbk savo straipsnį

Motelis-restoranas „Sandija“ (Jonavos g. 45, Kaunas) atidarytas 1996-aisiais ir neseniai renovuotas. Nors restoranas yra Kauno pakraštyje, šalia Vilnius-Kaunas-Klaipėda greitkelio, senamiestį ir centrą Jūs galėsite lengvai pasiekti per 5 minutes. Atvykus į Kauną, tai patogiausia vieta apsistoti Jūsų svečiams, nes „Sandiją“ rasti labai paprasta! Didelė paslaugų įvairovė suteiks Jums namų jaukumą, o laisvalaikio valandėlę nenuobodžiausite „Sandijos“ restorane.

Restoranas „Sandija“ Jums pasiūlys unikalų meniu, kuriame Jūs galėsite išsirinkti tikrai puikių europietiškos virtuvės patiekalų. Jūs galėsite paskanauti ne tik tradicinių lietuvių, bet ir vokiečių, prancūzų virtuvės patiekalų. Motelio svečiams ir visiems, vertinantiems tinkamai paruoštą aukštos kokybės maistą bei stilingą aplinką, siūlome apsilankyti jaukiame, stilingo interjero restorane. Pro trečiojo aukšto restorano salės stiklines konstrukcijas atsiveria puikus vaizdas į Neries upę.

Dvi restorano salės, abi talpinančios iki 120 žmonių, puikiai pritaikytos įvairioms šventėms – čia gali būti rengiami banketai, furšetai, konferencijos, seminarai, posėdžiai, mokymai, gedulingi pietūs ar kitokie renginiai.

Restoranas „Sandija“ - puiki vieta rengiantiems vestuves ar krikštynas. Švenčiantiems restorane suteikiama 50 proc. nuolaida nakvynei viešbutyje, o jaunavedžiams kambarys suteikiamas nemokamai. Pobūvių svečiams skirtas uždaras ir labai jaukus restorano vidinis kiemas. Pokylio metu jame galima surengti papildomus pasirodymus, atrakcijas, užsiėmimus vaikams.

Restoranas teikia ir išvažiuojamojo maitinimo paslaugas.

Motelis „Sandija“ vienu metu gali priimti 55 svečius. Jiems yra paruošti 2 vienviečiai, 18 dviviečių (su dvigule lova), 3 dviviečiai (su atskirom lovom) ir 3 liukso kambariai, iš kurių vienas yra su vonia bei dušo kabina, taip pat skirti rūkantiems ir nerūkantiems, pritaikyti neįgaliesiems. Svečių patogumui - saugoma automobilių aikštelė.

Tiek išorės, tiek kambarių dizainas yra šiuolaikiškas, malonus akiai ir patogus. Motelio viduryje yra mini sodelis, kuris matosi pro visų kambarių langus. Kambarių jaukus šiuolaikinis dizainas suteiks Jums komfortą ir dirbant, ir poilsiaujant.

Restorano ir Meniu.lt informacija ir nuotraukos