Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Restoranas Rishon maloniai suteiks vietą Jūsų šventei ar renginiui

2015-12-15
Paskelbk savo straipsnį

Pobūviai
Mūsų virtuvės šefas pasirūpins, kad maistas būtų paruoštas pagal aukščiausius standartus, bei suderintas su Jūsų pageidavimais, o profesionalus kolektyvas pasirūpins, kad Jūsų šventė būtų kuo įsimintinesnė ir su kuo mažesniais vargais Jums.

Išvežamasis maitinimas
Mūsų restorano kolektyvas turi ilgametę patirtį, aptarnaujant grupes Lietuvoje, Latvijoje bei Lenkijoje. Esame aptarnavę įvairaus dydžio renginius, nuo 5 iki 500 žmonių. Mūsų turima profesionali įranga leidžia vienu metu paruošti apie 700 porcijų. Šiuo metu mes sėkmingai organizuojame maitinimą įvairiuose renginiuose, stovyklose, seminaruose. Taipogi mes galime išrinkti ir užsakyti viešbučius bei banketines sales, į kurias ir pristatysime maistą.

Esant poreikiui, padėsime rasti Rabiną Bar / Bat Mitzvai ar Chupai, Moelį – Britai, fotografą, gidą, vairuotoją ir t.t. Košeriniai patiekalai gali būti tiek pagal Litvakų, tiek pagal Chabado ašgahą, priklausomai nuo Jūsų noro.

Bendradarbiaudami su kelionių agentūra «KING DAVID IBT», galime pasiūlyti platų spektrą susijusių paslaugų- transporto nuoma, gido paslaugos, apgyvendinimas bet kuriame Lietuvos viešbutyje. Taipogi, dėl palankios restorano lokacijos, galite apsistoti viešbutyje, esančiame tame pačiame pastate kaip ir restoranas. 

Dėka lanksčios kainų ir apmokėjimo politikos, bendradarbiavimas su mumis yra itin patogus tiek privatiems, tiek verslo klientams.

Dėl platesnės informacijos prašome drąsiai kreiptis:
Vilnius, Tilto 3. tel: +37064033072, info@rishon.lt