Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Restoranas „Perfect“ - vertinantiems maisto kokybę (Vilnius)

2011-01-10
Paskelbk savo straipsnį

Viešbutis „Europa City Vilnius“

Ryškus ir šiuolaikiškas trijų žvaigždučių viešbutis įsikūręs pačiame miesto centre, netoli Lietuvos Respublikos Parlamento, naujų verslo ir finansų centrų, kultūros renginių vietų ir naktinio sostinės gyvenimo siūlomų pramogų. Vos per keletą minučių pėsčiomis Jūs pasieksite pagrindinę sostinės gatvę - Gedimino prospektą bei senamiestį.

Šešių aukštų viešbutyje yra 128 patogiai įrengti, dekoruoti šiltomis spalvomis jaukūs kambariai su individualia oro kondicionavimo sistema, palydovine televizija, bevieliu internetu, minibaru ir darbo stalu. Viešbutyje veikia sauna bei treniruoklių salė.

Restoranas „Perfect“

Viešbutyje veikia skoningai ir šiuolaikiškai įrengtas „Perfect“. Interjere vyrauja sodri vyšninė spalva ir auksiniai atspalviai. Restorano erdvei jaukumo suteikia kabantys Lietuvos dailininkų paveikslai. Tuo tarpu pavadinime „Perfect“ slypi maisto kokybės įvertinimas.

Europietiškos bei lietuviškos virtuvės valgiai kurti meistro Ričardo Juškevičiaus, kuris maitinimo sferoje dirba virš 10 metų. Turistų, o taip pat ir lietuvių labai mėgstami špinatiniai makaronai su jautiena, jautienos didkepsniai, bulviniai blynai su lašiša. Vynų mėgėjai gali rinktis iš Čilės, Ispanijos, Prancūzijos, Italijos, Argentinos, Pietų Afrikos, Australijos vynų, taip pat siūlomas platus stipriųjų gėrimų asortimentas.

Netoliese dirbančius ar viešbučio svečius restoranas „Perfect“ kiekvieną darbo dieną, nuo 11 iki 15 val. kviečia ragauti vis kitus dienos patiekalus. Ketvirtadieniais dienos pietums siūlomi lietuviškos virtuvės valgiai. Esant pageidavimui dienos pietų meniu atsiunčiamas elektroniniu paštu iš ryto.

Renginiai, degustacijos...

Restorane dažnai švenčiamos įmonės šventės, jubiliejai, gimtadieniai, taip pat rengiamos degustacijos. Rengiami pobūviai iki 40 žmonių, o furšete gali dalyvauti iki 100 svečių. Kiekvienos šventės meniu derinamas individualiai – iš plataus pobūvių bei furšetų meniu išsirinks kiekvienas. Vietoje farširuojamos vištos, karpiai, gaminami vyniotiniai, užpiltinės susilaukė nemažo populiarumo, o artėjant didžiosioms šventėms patiekalus galima užsisakyti ir išsinešimui.

! Užsakant renginį nakvynei viešbutyje „Europa City Vilnius“ suteikiamos nuolaidos.

Šalia viešbučio yra nemokama stovėjimo aikštelė. Viešbutyje veikia „Juozas Art“ galerija, vyksta parodų atidarymai, todėl restorane lankosi žymūs Lietuvos dailininkai.

Konferencijų salės

Siūlome 4 konferencijų sales, vienu metu talpinančias iki 240 žmonių. Pilnai įrengtos konferencijų salės puikiai tinka ne tik konferencijų organizavimui, bet ir susitikimams, priėmimams ar prezentacijoms. Visose konferencijų salėse įrengta oro kondicionavimo sistema, moderni garso ir vaizdo įranga, puiki patalpų akustika.

Maitinimas bei kavos pertraukėlės renginių dalyviams gali būti patiektos konferencijų salėse arba viešbučio restorane.

Daugiau apie restoraną-viešbutį>>


Elena Germanovič
Nuotraukos: iš „Perfect“ archyvo
MENIU.LT informacija

2011 01 10