Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Renginių serija „Artistų artistas“: muzikinės jaunųjų talentų peštynės

2013-01-29
Paskelbk savo straipsnį

Nuo vasario 2 dienos ,,Artistai” kartu su muzikos agentūra „BonusFX“ kiekvieną šeštadienį kvies į alternatyvios muzikos kovas. Bokso pirštinių čia tikrai neprireiks: mušimės muzika! Kaskart scenoje muzikiniais ritmais nokautuoti vienas kitą bandys po tris grupes. Patys ištvermingiausi keliaus į kitą etapą ir tęs kovą dėl „Artistų artisto“ vardo bei piniginio prizo.

Muzikinę konkurso dalyvių formą vertins jau patyrę muzikantai, prodiuseriai, muzikos žurnalistai bei renginių organizatoriai.

Norėtum savo jėgas tokiame muzikiniame ringe išbandyti ir Tu? Drauge su kiemo draugeliais tavo močiutės rūsyje mušate būgnais ar skambinate gitaromis? Nesidrovėkit, išlįskit iš tokios pelėsiais ir kerpėmis apaugusios „kūrybinės“ aplinkos! Atskleiskit „Artistams“ savo talentą, „išspardykit šiknas“ savo konkurentams ir įsidėkit sau į kišenę papildomus 2000 litų!

Kaip galit tai padaryti? Iki vasario 1 dienos registruok savo „chebrą“ El. paštu  bonusfx@gmail.com. Atsiųskit savo grupės pavadinimą, aprašymą bei nuotrauką. Taip pat nepamirškit ir savo kūrybos pavyzdžių. Jei esat pakankamai „kieti“ ir galit surengti bent dvidešimties minučių pasirodymą, jūs mums tobuli!

Nustebink ne tik savo mamą, ar tau į akį kritusią merginą. Nustebink visus! Lipk ant scenos, parodyk, ką moki ir laimėk.

Na, o jei manai, kad muzikinių gabumų turi tiek pat, kiek jų turi klausos negalią praradusi sraigė, bent jau ateik palaikyti tų, kurie ateityje tikrai bus geriausi!

Jauniesiems „Artistų“ muzikantams šeštadieniais plosime Vilniuje, šv. Kazimiero g. 3
Ai, ir dar: grupių honorarams prie įėjimo metamės po 5 litus.