Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Ramada hotel & suites Vilnius“ šventė 8-ajį gimtadienį

2013-07-12
Paskelbk savo straipsnį

Paskutiniai viešbučio veiklos metai buvo ypač sėkmingi ir gausūs apdovanojimais. Šiemet buvo pelnytas svetingiausio Vilniaus viešbučio titulas, kurį suteikė Vilniaus miesto savivaldybė. Kiek anksčiau viešbutis pripažintas geriausiu Lietuvoje.

„Mes pasiekėme, kad apie Ramada Vilnius kalbama ne tik kaip apie plytų, tapetų bei gobelenų  sintezę ar dizainerių sėkmę, bet pirmiausia – kaip apie tobulo aptarnavimo, pagarbos klientui ir svetingos atmosferos derinį“ – džiaugėsi Olegas Vasinas, „Ramada Hotel & Suites Vilnius“ generalinis direktorius.

Vilniaus „Ramada“ jau seniai mėgiama politikų ir šou pasaulio žvaigždžių apsistojimo vieta. „Ramadą“ mielai renkasi svečiai tiek iš JAV, tiek iš NVS šalių. Toks tolygus svečių pasiskirstymas byloja apie aukštus tarptautinius standartus. Kitas sėkmingos verslo plėtros pavyzdys – prieš metus svečių patogumui atidarytas aukščiausios klasės restoranas „California Gourmet“. Jo virtuvei vadovauja tituluočiausia Lietuvos virtuvės šefe vadinama daugelio tarptautinių konkursų laureatė Aldona Gečienė. Ji maisto gaminimo paslapčių mokėsi pas legendinį 7 prancūzų prezidentų šefą Paul Bocuse ir iš jo gautas žinias pritaiko čia Vilniuje.

Info: Viešbutis priklauso didžiausiam pasaulyje viešbučių tinklui „Wyndham Hotel Group“. Viešbutyje 55 kambariai, vidutinis užimtumas – 65%.   „Ramada Hotel & Suites Vilnius“ taip pat garsėja savo baru „California Tapas & Wine“, veikia aukščiausios klasės restoranas „California Gourmet“.

Daugiau informacijos: Olegas Vasinas, „Ramada Hotel & Suites“ generalinis direktorius (+370 699 27 449); www.ramadavilnius.lt