Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Promenada Klaipėdoje – patikėkite pobūvius profesionalams

2017-04-22
Paskelbk savo straipsnį

Svarbiausi dalykai, kai planuojate šventę, arba ji jau „mina Jums ant kulnų“ - siekis įtikti visiems svečiams vienu kartu, neapsikrauti organizaciniais rūpesčiais, kurie labiau tinkami profesionalų kompetencijai, bei sklandžiai ir elegantiškai „sugroti“ šventinę „pjesę“, kurios akimirkas Jūsų svečiai įsiamžintų ne tik savo išmaniose nuotaraukų galerijose, bet ir prisiminimuose!

„Promenados” profesionalioji kompetencija - tai pobūvių organizavimas, banketai, furšetai, verslo pietūs, teminiai vakarai, išvežamasis maitinimas.  Skanų, šviežią ir kokybišką maistą ruošti šventės metu „Promenadai“ savaime suprantama, kaip ir profesionalus bei dėmesingas aptarnavimas!

Jaukiai ir patogiai čia švęsite, kai sukviesite iki 40 svečių, tačiau daug didesnę kompaniją „Promenada“ pasirįžusi pavalgydinti Jūsų patalpose, namuose ar originalioje vietoje. Patogiausias sėdimas pobūvis „Promenados“ salėje – 30-čiai žmonių, jaukus ir erdvus furšetas - 40-čiai žmonių.

Šventės meniu derinamas su Jumis individualiai, be jokių šabloniškų ar standartiškų variantų, tad pasitelkite savo fantaziją, pageidavimus arba lūkesčius ir ateikite į „Promenadą“ derinti šventės iki smulkmenų. Muzika, interjero papuošimas, vakaro programa, vedėjas – „Promenadai” tai malonus iššūkis, kurį jau 15 metų sėkmingai prisiima ir įgyvendina, kartu su visais kitais užsakovų pageidavimais!