Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Pristatome daugiau uždirbti padedančią valdymo sistemą viešbučiams

2014-01-01
Paskelbk savo straipsnį


Įmonė „UCS Baltic“  daugeliui žinoma daugiausiai dėl R-Keeper sistemų maitinimo įstaigoms. Daugiau nei 1000 restoranų ir kitų objektų automatizavusi įmonė 2013-ųjų gruodį pristato naują sistemą apgyvendinimo paslaugas teikiančioms įmonėms – Shelter2.
„Pastebime, kad didelė dalis viešojo maitinimo sektoriaus įmonių pastaruoju metu steigia papildomus verslus – mini-viešbučius, nakvynės namus ir taip sumažina nepastovaus maitinimo verslo riziką bei užsitikrina papildomas pajamas“, – teigia „UCS Baltic“ pardavimo skyriaus vadovas Julius Puidokas – „atsižvelgę į rinkos pokyčius ir jos dalyvių pastabas, paruošėme valdymo sistemą, kuri atitinka ir nakvynės namų, ir viešbučių poreikius“.
Shelter2 sistema sudaryta iš dviejų pagrindinių dalių, kad atitiktų visų poreikius - mažieji klientai gali rinktis bazinę sistemos dalį, į kurią įeina visos pagrindinės sistemos funkcijos skirtos viešbučio valdymui, o stambesniems „UCS Baltic“ siūlo papildomas programos funkcijas – pradedant ryšiu su telefonine sistema ir renginių valdymo programa, baigiant R-Keeper (restorano valdymo) ir StoreHouse (sandėlio valdymo) sistemų apjungimu. „Didieji klientai nustemba sužinoję, kad galime sujungti viešbučio, jo restorano, užsakymų sistemos, renginių ir papildomų paslaugų valdymą ir taip supaprastinti viešbučio valdymą ir apskaitą“ – sistemos pliusus vardija produkto vadovas Robertas Virpša.

Padeda uždirbti

„Daugelis valdymo sistemas diegiančių įmonių taip susikoncentruoja į smulkmenas, kad pamiršta kliento poreikius. Dalis viešbučių vis dar susiduria su informacijos apie savo paslaugas paskleidimo viešoje erdvėje problema ir neužtikrina pastovių klientų srautų - kambariai stovi nenaudojami, o viešbutis patiria nuostolius. Atsižvelgus į šią problemą pasiūlėme sprendimą, kuris padeda tapti labiau matomu klientams ir padidinti viešbučio užimtumą“ – apgyvendinimo rinką aptarinėjo „UCS Baltic“ marketingo vadybininkas Žilvinas Kuprėnas. „WuBook channel manager“ sistema veikianti išvien su „Shelter2” padeda pasiekti potencialius klientus, kurie ieško apgyvendinimo paslaugų stambiausiuose pasauliniuose kanaluose ir jiems automatiškai rezervuoja tam paskirtus kambarius. Apgyvendinimo pasiūlymai naudojant šią sistemą pasirodo Booking.com, Hotel.de, Expedia, Agoda ir kituose didžiausiuose pasauliniuose tinklapiuose. „Shelter2“ sistema jau naudojasi 10 viešbučių Lietuvoje: „Congress“, „Ambassador“, „Medea“, „Austėja“, „SE Hotel“, „Moon Garden“, „Vila Levita“ ir kiti.


Shelter2_banner