Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Prancūziškas vynas – plastikiniuose buteliuose

2011-09-28
Paskelbk savo straipsnį

Tokiu būdu siekiama patenkinti Didžiosios Britanijos vyno mėgėjų paklausą, kurie pageidauja lengvai uždaromų ir lenvesnių plastikinių butelių.

Šį žingsnį lėmė ir stipri konkurencija iš JAV vyndarių pusės, kurie savo vynus siūlo už daug patrauklesnę kainą nei prancūzai. Vienas iš vyndarių, Pascal Fernandez, teigė, kad pereiti prie plastikinių butelių nėra lengva, kadangi prancūzams stikliainiai buteliai su natūraliu kamščiu tiesiog įauge į kraują. Tačiau jau šiais metais Pascal Fernandez tikisi Didžiosios Britanijos prekybos tinklui „Asda“ pristatyti 360 tūkstančių butelių vyno naujoje pakuotėje.

Pirmąją partiją sudarys 75 tūkstančių butelių. Vynas, supilstytas į plastikinius butelius britų prekybos tinklo parduotuvių lentynas pasieks jau netrukus. Prekybininkai optimistinius lūkesčius sieja su artėjančiu vasaros sezonu, kai daugėja progų pabūti lauke bei iškylauti, be to tikisi, kad vynais plastikiniuose buteliuose bus prekiaujama per festivalius ir koncertus, kurių metu draudžiama prekiauti vynu tradiciniuose stikliniuose buteliuose.

Žinoma, į naują pakuotę bus išspilstomas tik patys paprasčiausias stalo vynas, kuris netinkamas brandinimui. Kitaip ir būti negali, kadangi plastikas akytas, vynas oksiduojasi daug greičiau, nei stikliniuose buteliuose, tad plastikiniai buteliai visiškai netinkami saugoti vynams, kuriuos galima brandinti nuo 3 iki 40 metų.Nuotraukos: kedem.ru