Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Prancūziškas vakaras „Narutyje“

2013-01-26
Paskelbk savo straipsnį

 Kaip ir kasmet, „Naručio“ restorane vasario 14-ąją organizuojamas šventinis vakaras įsimylėjėliams ir savo santykius puoselėjančioms poroms. Šiemet šventinis vakaras – išskirtinis. Programoje – charizmatiškojo Vyganto Kazlausko ir grupės S’il Vous Plait atliekamos prancūziškos meilės dainos, loterija su maloniai nustebinsiančiais prizais, mielos staigmenos ir kruopščiai suplanuotas meniu su šampanu.

Esate buvę „Narutyje“ ne kartą? Ateikite - šį kartą jis bus kitoks… Galbūt vienintelį vakarą, kuris nesikartos. Kaip ir mes trumpam tampame kitokie - nuginkluoti meilės, akimirkos trapumo, netikėto atradimo. Sutrikę nuo savo jausmų, supratę meilės gelmės paslaptį ir žinodami, kad kitą rytą, kitą dieną liks tik tai, ko nesuskaičiuosi, neapčiuopsi, nepapasakosi, tačiau ir niekada neprarasi.

Šv. Valentino dienos vakarą „Naručio“ personalas bus Jūsų sąjungininkai ir pagalbininkai: nuo minties padovanoti mylimajai puokštę, atvežti Jūsų draugą tiesiai iš darbo į šventinį vakarą iki idėjos, kaip vienąkart pasiryžti ir pasipiršti savo išrinktajai. O... gal išrinktajam?

Skambinkite telefonais 8 5 261 7722  arba 8 614 36627.
Rašykite el. paštu restaurant@narutis.com.

Nepraleiskite galimybės atvykti į romantiškiausią vakarą Vilniuje! 

Plačiau>>