Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Prancūziška kabareto dvasia dvelkiantis klubas „Cabaret“

2012-02-05
Paskelbk savo straipsnį

Čia nederėtų ieškoti vadinamojo juodojo kabareto atributų – dainininkų kimiais, prarūkytais balsais ar moterų trumpais sijonėliais šokančių kankaną. Pagrindiniai „Cabaret“ akcentai – vynas, teatras, gyva muzika ir aktorių pasirodymai. Klubo įkūrėjai teigia, kad visą gyvenimą dievino teatrą, renginius, muziką ir vyną. Naujojo klubo atidarymą galima vadinti jų svajonių išsipildymu.

Pirmasis kabaretas Lietuvoje įsikūręs pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje.
Šaltą žiemos dieną užsukę į klubą, jus sušildys šurmulys ir juokas, žongliruojantys koktelius miksuojantys barmenai, gyva muzika kiekvieną savaitgalį, humoristai ir magai, pianino skambesys, džiazo virtuozai, mimai, miuziklai, rokenrolo naktys – tai teatro ir muzikos klubo „Cabaret“ gyvenimas.


Apsilankę klube, turėsite galimybę pasigardžiuoti Europos šalių patiekalais ir išskirtiniais desertais. Be to, čia galėsite gardžiai papietauti darbo pertraukos metu. Kiekvieną dieną meniu pateikiami vis nauji patiekalai. Dienos pietus galima užsisakyti nuo 12 val., o jų kaina yra apie 10 litų. Maistas gali būti paruoštas ir išsinešimui.

Norintiems pasimėgauti gėrimais, siūloma atskira vyno korta, kurioje rasite virš 40 vyno rūšių, o jei šito jums nepakaks, išradingieji barmenai suplaks kiekvieno skonį atitinkantį kokteilį
.

Puiki vieta žaidimų mėgėjams

Teatro ir muzikos klubo „Cabaret“ žemutinėje salėje veikia sportinio pokerio klubas „Bluffer“. Darbo dienomis nuo 19 val., o savaitgaliais nuo 18 val. čia rengiami įvairūs sportinio pokerio turnyrai. Jei esate pradedantysis žaidėjas – ne bėda. Prieš turnyro pradžią jus nemokamai pamokys žaisti pokerį. Taip pat klube galite surengti draugų, bendradarbių vakarėlį arba gimtadienį pokerio tema. Galėsite išmokti įvairių pokerio rūšių: „Texas Holdem“, „Omaha“, „Crazy Pineapple“. Smagiai praleisite laiką ir susirasite naujų draugų.


Antradienio ir ketvirtadienio vakarais, subūrę savo komandą, galėsite dalyvauti linksmame intelektualiniame žaidime „Kabareto protai“, kuriame turėsite atsakyti klausimus iš įvairiausių sričių. Trečiadienio vakarais „Kabareto protai“ vyksta rusų kalba. Nugalėtojų laukia prizai.

Gyva muzika

Vasario mėnesį teatro ir muzikos klubas „Cabaret“ jums siūlo apsilankyti gyvos muzikos koncertuose ir kituose smagiuose renginiuose.
Kiekvieną penktadienį ir šeštadienį čia vyksta gyvos muzikos ir teatro pasirodymai.

Paskutinio žiemos mėnesio 3
-ąją dieną klube pasirodymą surengs saksofono ir pianino virtuozai Gintaras Remeikis ir Leonidas Mildažis, kurie klausytojus nudžiugins populiariomis visiems puikiai žinomomis melodijomis.

Vasario 4-ąją
kabaretas „Atsakyk už save“: „Keistuolių teatro“ aktoriaus Daliaus Skamarako, kompozitoriaus Sigito Mickio ir „Atviro rato“ aktoriaus Algirdo Urbono muzikuojantis sambūris kvies klubo lankytojus į disputą „Viskas apie jąją“. Jo metu žiūrovai galės pažvelgti į slaptas atlikėjų sielos kerteles, pamąstyti apie meilę ir jos formas bei atrasti teatro sąsają su muzika. Koncerto metu skambės aktoriaus Daliaus Skamarako autorinės ir žinomų bei nežinomų kūrėjų dainos.

Vasario 10-ąją jums gros gitarų ir kontraboso trio „Swing Zippers“. Nuotaikingą muziką atliekantys Viačeslav Klimaševskij, Vadim Stankevičius ir Denis Murašov dalinsis teigiamomis emocijomis bei nepaliks abejingų.


Vasario 11-ąją trombonininkas Vytautas Pilibavičius ir klavišininkas Artūras Brazauskas įrodys, kad senas džiazas nerūdija. Muzikantai atliks laiko išbandymus išlaikiusius džiazo kūrinius ir improvizacijas.

Bliuzo, džiazo ir rokenrolo gerbėjams vasario 17-ąją nevalia praleisti dvidešimt metų gyvuojančios grupės „Blues Makers“ koncerto. Per savo karjerą kolektyvas išleido penkis albumus ir bendradarbiavo su daugybę pasaulinio lygio atlikėjų. „Cabaret“ lankytojams Virgilijus Jutas ir „Blues Makers“ paruošė bliuzo, džiazo ir rokenrolo muzikos perlus.

Po koncerto iki paryčių galėsite šėlti
pagal didžėjaus grojamą rokenrolo muziką.
O gal jūs patys norite surengti pobūvį? Rinkitės teatro ir muzikos klubą „Cabaret“. Pagrindinėje klubo salėje gali patogiai prisėsti iki 120 svečių, o furšeto atveju klube tilps iki 200 svečių. Žemutinėje salėje yra įsikūręs sportinio pokerio klubas, jūsų įmonės vakarėliui tai puiki pramoga komandos formavimui bei atsipalaidavimui. 3 žaidimo stalai prie kurių vienu metu gali žaisti iki 30 žaidėjų, bei šalia prie staliukų gali jaukiai mėgautis maistu ir gėrimais dar 25 svečiai. Jūs galėsite pasinaudoti scena, garso aparatūra, projektoriai ir kitomis klubo paslaugomis.

Jei norite surengti šventę savo salėje ar sodyboje, patikėkite šventės rūpesčius klubui „Cabaret“! Jaunatviškas ir išradingas klubo personalas atvyks į bet kurį Lietuvos kampelį ir privers jus šypsotis.

K
lubas „Cabaret“ savo klientams pasiūlo atnaujintą meniu, o tai dar viena priežastis apsilankyti klube.