Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Viena dvasingiausių Kalifornijos vietų - Klinto Istvudo sodyba (pasaulyje)

2010-03-18
Paskelbk savo straipsnį

Žymus aktorius bei režisierius, vesternų žvaigždė Klintas Istvudas (Clint Eastwood) gyvena pačiuose Amerikos vakaruose – kurortiniame miestuke Karmel (Carmel), kur jau ketvirtį amžiaus vadovauja (šiose apylinkėse žinomiausiam) restoranui.

Istoriniu pavadinimu „Mission Ranch“ sodyba buvo pastatyta praėjusio amžiaus viduryje, o populiarus aktorius, kurį laiką užėmęs Karmelio mero kėdę, ją įsigijo 1986 metais ir išgelbėjo nuo visiško išnykimo. Nuo to laiko (22 akrų) sodyboje apsistoja romantiškų, kaimiškų peizažų ir vandenyną nušviečiančių saulėlydžių mylėtojai – tokiais vaizdais galima gerėtis pro jaukius, kotedžų, įrengtų kiek amerikietiškos senovės klasikos stiliumi, langus. Tačiau svarbiausia sodyboje „Mission Ranch“ - ne nuostabios ganyklos, prilygstančios kalifornietiškiems paplūdymiams, ne mielos gėlėtos užuolaidos, rodos tik ką atvežtos iš Anglijos ir net ne pats Klintas Istvudas, gyvenantis netoliese. „Mission Ranch“ - tai pirmiausia legendinis, šių apylinkių restoranas. Vietinių gyventojų ir miestelio svečių jis mėgiamas nuo neatmenamų laikų. Dabartinis savininkas dar labiau pakurstė jo populiarumą. Vakarais čia privalu užsukti, bent aperityvui, juk baras „Mission Ranch“ - viena dvasingiausių vietų Kalifornijoje. Žinoma, galima pasilikti ir vakarienei: jaukiai įsikurti prie lango arba antikvarinio židinio, kuris buvo užfiksuotas K. Istvudo filme „Unforgiven“.

Restorano meniu – kaubojų klasika – plati kepsnių įvairovė, mėsainiai ir kalnai gruzdintų bulvyčių, kepti viščiukai... Kadangi viskas yra Kalifornijoje, netrūksta ir patiekalų su jūros gėrybėmis – šviežia, ant grotelių kepta žuvis, krevetės arba visų įmanomų derinių šukutės. O štai gurmanų laukia keletas „naujos kalifornietiškos virtuvės“ skanėstų. Paprastumas ir istorinės vertybės – štai neblėstančio „Mission Ranch“ populiarumo receptas.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: missionranchcarmel.com
Nuotraukos: missionranchcarmel.com
Meniu.lt informacija