Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Geležinės ledi“ pergalės paslaptis - 28 kiaušiniai (įžymybės)

2010-02-08
Paskelbk savo straipsnį

Politikoje besisukantys žmonės nuolat akylai stebimi. Jų pergalės yra kryptingo ir ilgalaikio darbo rezultatas, tačiau kelyje į jas tenka paaukoti dar daugiau – ką nuo mūsų slepia politikai?

„Geležine ledi“ tituluojamai Margaret Thatcher 1979-ieji buvo lemtingi pergalės metai. Pasirodo, premjerė paskutines dvi savaites laikėsi griežtos, panašios į Atkinsono, dietos: 28 kiaušiniai per savaitę, salotos, bifšteksas ir viskis. Moteris užsibrėžė aiškų tikslą – per dvi savaites numesti beveik 10 kilogramų. Išties, skaičius nemenkas. Moteris kiekvieną dieną savo dienoraštyje žymėjo tai, ką suvalgė. M.Thatcher, prieš tampant premjere, norėjo atrodyti kaip įmanoma geriau. Šie užrašai, kaip ir daugelis kitų aptikti tarp asmeninių premjerės dokumentų ir neseniai paviešinti. Tarp jų, ranka rašytos kalbos, susirašinėjimai su komiku Eric Morecambe bei kiti... Asmeniniai užrašai porodė tikrąjį moters veidą.

Politikė teigė, kad prieš pergalę nesilaikė jokių dietų – kaip dabar paaiškėjo, tai yra netiesa. Dvi savaites prieš rinkimus pusryčiams Margaret suvalgydavo viena ar du kiaušinius, greifrutą ir atsigerdavo juodos kavos pietums ji vėl valgydavo kiaušinius su pomidorais ar špinatais, o vakare pasitenkindavo salotomis ar bifšteksu.

Vienintelis istorikas, kuris matė ir analizavo asmeninius M.Thatcher užrašus teigė, kad žinoma šalies dama bei politikė, ko gero troško geriau atrodyti prieš kameras ir pritaikė artimos jai moters patarimą. Ką gi, matome, jog politikai turi ne vieną paslaptį...

Elena Germanovič
Šaltinis: onet.pl; telegraph.co.uk
Nuotrauka: wordpress.com
Meniu.lt informacija