Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Poilsiaujantiems Palangoje – nauja paslauga

2012-05-19
Paskelbk savo straipsnį


Metų pradžioje Klaipėdos senamiestyje įkurta kavinė pateisino vartotojų bei investuotojų lūkesčius, todėl gegužės pradžioje nuspręsta naujus kavos namus atidaryti ir Palangoje. Lietuvaičiai mėgsta ir stiprias tradicines kavas ragauti kavinėse, ir gaiviomis šaltomis kavomis gardžiuotis vaikščiodami pajūriu.

„Pajūris ypatingai patrauklus poilsiautojams vasarą, tačiau lietuviai mėgsta apsilankyti prie Baltijos jūros ir žiemą. Pastebėjome, kad kavos mėgėjai čia taip pat dažnai užsuka, todėl manome, kad nuo Klaipėdos ir Palangos prasidėjusi „Vero Cafe“ plėtra pajūryje artimiausiais metais turėtų išplisti ir kituose Lietuvos pajūrio kurortuose“, - sakė „Ex prompto“ direktorė Laima Vėželienė.

Per 2011 metus „Vero Cafe“ kavos namus valdanti „Ex prompto“ atidarė keturias naujas vietas kavos mėgėjams bei pradėjo eksploatuoti pirmąją mobilią kavinę. Šiuo metu Lietuvoje veikia 15 „Vero Cafe“ kavinių, dvi iš jų duris atvėrė 2012-aisiais, abi – Lietuvos pajūryje.