Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Pobūvių patiekalai iš geriausių ir šviežių žaliavų kavinėje „Iltis“

2015-05-04
Paskelbk savo straipsnį

Kavinės virėjos, kurios ne pirmus metus dirba prie šaltų ir karštų patiekalų, ne tik kavinė meniu, bet ir pobūviams meistriškai gamina daugelio užsakovų ir svečių itin mėgstamą farširuotą žuvį ir vištieną. Virtuvė, vadovaujasi europietiškos virtuvės tradicijomis, todėl maisto skoniai bus priimtini daugumai ir nekils nepatogumų Jūsų kviestiniams svečiams. Aišku, koks pobūvis (o ypač furšetas) be vieno kąsnio sumuštinukų (dar kitaip vadinamais - canape)! Sumaniosios virėjos gali pagaminti platų vieno kąsnio sumuštinių ir įvairių užkandėlių asortimentą tiek pagal užsakovų pageidavimą, tiek ir iš savo patirties, kurios šauniai derės su alumi ar vynu.

Kavinėje organizuojami banketai iki 50 žmonių (vienu metu galime rengti ir atskirai 20 ir 30 žmonių banketus, kadangi yra atskiros salės), o furšetus suorganizuosime iki 80 žmonių. Užsakovų šventei rekomenduosime muzikantus bei, esant pageidavimui ar poreikiui, paruošime/papuošime interjerą būsimo vakarėlio tema ar progą.

Pobūviai ir banketai vyksta atskirai nuo pagrindinės salės antrame aukšte, kuriame yra balkonas, kur galima atsivėdinti, pagurkšnuoti alaus ar pasišnekučiuoti. Svečių ir užsakovų patogumui yra atskira lauko terasa po stogu, kur vasarą galima surengti vakarėlį gryname ore.

Šalia kavinės yra automobilių stovėjimo aikštelė, kuri talpina iki 20 automobilių. Kainas pobūviams derinamos su kiekvienu užsakovu atskirai, kadangi visada atsižvelgiame į svečių poreikius, meniu sudėtingumą ir šventinės programos subtilybes.

Kavinė Iltis
Draugystės g. 1B, Kaunas
Užsakymo tel. +370 686 41020
El.paštas raistata@gmail.com
Svetainė www.iltis.lt